Kış Dekorasyonu ve Kış Balkonu Dekorasyonu İçin Fikirler

0
216

Kış dekorasyonu (winter decorations) sevenler buraya! Dekorasyon evimiz, ofisimiz, birçok mekânımız için vazgeçilmez bir detaydır. Çünkü psikolojik etkilerinden tutun, estetik görünüşüne kadar insanlar için önemlidir. Zevklerimize ya da ortama göre uygun bir şekilde dekorasyon yaparız. Kış dekorasyonu için odasını değiştirmek isteyenler için farklı fikir önerileri vereceğiz. Aynı zamanda kış balkonu dekorasyonu ile ilgili kendinize fikir bulabilirsiniz.

Kış Dekorasyonu ve Kış Balkonu Dekorasyonu

Duvar Boyası

Sonbahar veya kış dekorasyonu için eğer odanızın duvarlarının renklerinde değişiklik yapmak isterseniz aydınlık mı daha loş bir ortam mı sağlamak istiyorsunuz ona karar verin. Güneşin ışığından daha iyi faydalanmak, kış aylarında odayı daha aydınlık göstermek için krem tonlarını kullanabilirsiniz. Daha loş bir ortam yaratmak isterseniz füme, dore, mavinin koyu tonlarını tercih edebilirsiniz.

kış balkonu dekorasyonu

Aksesuarlar

Aksesuarlar dekorasyonun en güzel parçalarından biridir. Bir ortamı çok daha iyi gösterirler. Kış dekorasyonu için yastıklar güzel bir görüntü oluşturabilir. Kar, çam ağacı, yaprak gibi temalı yastıkları kullanabilirsiniz. Kış dekorasyonu için bir diğer aksesuar ışıklandırmak için lambalar olabilir. Farklı modellerdeki ya da sarkıt şeklinde olan lambalardan kullanabilirsiniz. Fener şeklindeki lambalardan tercih edebilirsiniz. Kendiniz küçük top lambalardan evde çok basit malzemelerle yapabilirsiniz. Nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz yorum bırakmayı unutmayın. Kendi zevklerinize göre kış dekorasyonuna uygun birçok aksesuar seçimi yapabilirsiniz.

kış balkonu dekorasyonu kış balkonu dekorasyonu

kış balkonu dekorasyonu
yastık

Mum, daha çok mum!

Kış dekorasyonu deyince aklınıza ilk gelen şey kokulu, kokusuz farklı mumlardır. Özellikle kokulu olanlar odanıza hoş bir koku katar.

kış balkonu dekorasyonu
mumlar

Dekor Kütükler

Şimdilerde çok moda olan kütükler artık farklı modellerde, küçük, büyük boyutlarda bulunmaktadır. Özellikle kış ayları için çok güzel bir dekor seçimidir. Şömineniz var ise şömine önünü kütükler, yastıklar ile ayrı bir bölüm olarak tasarlayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir