Mehmet Ali Erbil, çok uzun zamandır sağlık sorunları ile mücadele ediyor. Bilindiği üzere ağustostan bu yana kök hücre tedavisi görüyor. Bu arada çok uzun zamanda sonra ilk defa fotoğraf paylaştı.

Kök hücre tedavisi gören Mehmet Ali Erbil’den aylar sonra ilk fotoğraf

Mehmet Ali Erbil'den aylar sonra ilk fotograf

Sağlık sorunları ile mücadele eden 63 yaşındaki Erbil, uzun bir aradan sonra ilk fotoğrafını paylaştı. Resimde heyecanlı, güleç ve samimi poz veren Erbil, son görüntüsünü takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Hatırlanacağı üzere ünlü şovmen, yıllardır mücadele ettiği “kaçış sendromu” hastalığı sebebi ile aylarca yoğun bakım ünitesinde kalmıştı. Dahası kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisine başlamıştı.

Mehmet Ali Erbil

Kızı Yasmin Erbil’den Flaş Yanıt

Bir mekandan çıkarken görünen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, uzun süredir tedavi gören babasıyla ilgili sorulan soruya verdiği cevapla herkesi çok şaşırtmıştı. Erbil, sürekli gece hayatında görüntülenmesinin zaman zaman tepkiye neden olması hakkında ise “Ne yapalım, ölelim mi?” karşılığını vermişti.

Bu arada Yasmin Erbil’in babası Mehmet Ali Erbil, uzun süredir kaçış sendromu hastalığı ile mücadele ediyor. 24 yaşındaki Erbil’in bu açıklaması sosyal medyada, ‘hayırsız evlat’ şeklinde tepkiler aldı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER