Çoğu kişinin bildiği gerçek ismi Vangelia Gushtero olan Baba Vanga lakaplı 2021 yılına ilişkin kehanetleri ortaya çıktı. 5079 yılında dünyanın sonunun geleceğini tahmin eden kahin 2021 yılı içinde oldukça ilginç tahminlerde bulunmuş. İşte Baba Vanga’nın 2021 Kehanetleri, hepsine bakalım.

Kör Kahin Baba Vanga’nın 2021 Kehanetleri Ortaya Çıktı!

Baba Vanga’nin 2021 Kehanetleri

1996 yılında 85 yaşında ölmesine rağmen Baba Vanga’nın kehanetleri dilden dile dolaşıyor. Esas ismi Vangelia Gushterova olan Baba Vanga, ilginç iddiaları sebebiyle ‘Balkanların Nostradamusu’ lakabıyla anlıyor.

12 yaşında görme yetisini kaybeden ve o dönemde kendisine geleceği görme yetisi verildiğini dile getiren Baba Vanga’nın kehanetlerinin ardı arkası kesilmiyor.

Tanrı’dan çok nadir bir hediyenin verildiğini dile getiren Baba Vanga, Sovyetler Birliği’nin dağılmasını, 11 Eylül olaylarını, 2001 saldırısını, Prenses Diana’nın ölümünü ve Çernobil felaketini bilmişti. Tahminlerinin % 70 oranında doğru çıkan kahin, 2021 yılı içinde tahminde bulunmuştu.

Kanser Hastalığı Bitecek

Baba Vanga’nın kanser ile ilgili olarak tahminde bulunuyor. Vanga’ya göre 21. yüzyılın başlarında insanlık kanserden kurtulacak.

Kahinin inanılması güç tahminleri arasında ise Avrupa ekonomisinin düşeceği oldu. Ayrıca Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e kendi ülkesinden biri tarafından suikast girişiminde bulunulacağını söyledi. Bu arada aşırı İslamcıların Avrupa’da bir saldırı düzenleyeceğini belirtti.

İnsanlar inançlarına göre bölünecek

İnsanlık bilincinin tamamen değişime uğrayacağını belirten ünlü kahin, “Zor zamanlar gelecek. İnsanlar inançlarına göre bölünecek. İnsanlığın kaderini ve kaderini değiştirecek yıkıcı olaylara tanık oluyoruz.” ifadelerini kullanmış.

Petrol Duracak

Bulgar kahinin petrol üretiminin duracağını söylemiş. Dahası petrol üretimi durduğu için trenlerin güneş ışığı ile çalışacağını dile getirmiş.

Kahinin iddialarında 3 dev ülkenin birleşeceğini ve kırmızı para biriminin artaya çıkacağını iddia etmişti. Dahası 2021 yılında bir ejderhanın gezegeni ele geçireceğini dile getirmiş.

100, 5 ve 0 rakamlarını gördüğünü vurgulayan kahin tahminleriyle çoğu kişiyi şaşırtmayı başarmıştı. 200 yıl içinde uzaylılarla iletişime geçileceğini belirtmiş.

“Kozmosta yaşam keşfedilecek”

“Kozmosta yaşam keşfedilecek ve aniden dünyadaki yaşamın ilk kez nasıl ortaya çıktığı netleşecek, insanlar diğer dünyalardan ruhani kardeşleriyle temasa geçecekler” ifadelerini kullanmış.

Baba Vanga’nın ifadelerine göre “gizemli bir hastalıktan” muzdarip olacağını söylediği Başkan Donald Trump Beyaz Saray’dan ayrılırken işler iyi görünmeyecek. Dahası Trump’ın kendisini sağır bırakacak ve beyin travmasına neden olacak gizemli bir hastalığa yakalanacağını belirtmiş.

Baba Vanga Kehanetleri Yorumlandı

Kahin kehanetinde iddia ettiği 3 dünya lideri ülkesinin Rusya, Hindistan ve Çin olabileceği ve her ikisi de kırmızı renkte olan 100 Yuan ve 5000 ruble banknotların gündeme gelebileceği düşünüldü. Diğer yandan ise ejderha olarak nitelendirdiği ülkenin Çin olduğu belirtildi.


Yorumlar (5)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Tarık 2 sene önce

İşi gücü olmayan oturup kehanet uydurmaya başladı 🙂

Anonim 2 sene önce

NE BİLİYORSUNUZ

Anonim 2 sene önce

Hakkaten salıyor

Anonim 2 sene önce

Geleceği Allahtan başkası bilemez, göremez. Baya sallıyor bu abla..dd