• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Korku, Ürkütücü ve Peri Masallarını İçinde Barındıran PS5 Oyunu Resident Evil Village!

Resident Evil Village, bu oyunda korkuyu, korkunçluğu, peri masallarını ve kurt adamları sonuna kadar yaşamak istiyorsanız PS5 oyununda ileriki günlerde bulabilirsiniz. 2021 yılında konsollara geliyor. Daha gotik bir korku Resident Evil oyunu için hazır olun.

Görsel efektleri, ani hareketleri, gizlilik, ürkütücü gibi kavramları içinde barındıran oyun size duyguların hepsini aynı yaşatacaktır.

Daha Gotik Bir Korku, Resident Evil Oyunu Geliyor!

resident evil village

Resident Evil Village’ın ilk fragmanı bugün itibar ile yayınlandı. PS5 etkinliğinin bir parçası olarak piyasaya sürüldü. Önümüzdeki yıl oyun severler ile buluşacak. Hikaye, peri masallarından ve kurt adamlarla ve klasik korkudan ilham alıyor gibi görünüyor.

Resident Evil Village FRAGMANI VİDEO

PS5 gösterim etkinliği sırasında ilk kez fragmanını Village olarak izleyicileri sundu. Resident Evil 8, 2021 yılında yeni nesil konsollara gelecek. Ürkütücü bir köy ortamı, karanlık peri masalları, ürkütücü bir kale ve korkunç bir kurt adamla daha Gotik bir korku hissi ile zombilerin önüne geçecek gibi duruyor.

Fragmanın başlangıcı, Resident Evil 7: Biohazard’ın kahramanı olarak görev yapan Ethan Winters’in hikayesini tamamlayacağını belirten ”Hikayesi sona eriyor.” Fragmanda ayrıca, Franchise’ın tekrarlanan karakterlerinden Chris Redfield’ın geri dönüşünü duyurdu.

Resident Evil 8 yeni nesil sürüm 2021’de PS5, Xbox Series X ve PC’de satışa sunulacak.

Oyunda korkuyu ve ürkütücülüğü sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, bu oyun tam size göre olacaktır. Fragmanda bile insanı çok farklı yere sürüklemektedir. Resmen filim tadında ilerlemeli oyun olan Resident evil village bakalım oyun yayınlandığında nasıl, bir sonuç verecek.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!