Deniz Aslanı Videosu Korkunç Görüntüler : Küçük Kızı Su Altına Çekmeye Çalıştı !

Ana Sayfa Haber Deniz Aslanı Videosu Korkunç Görüntüler : Küçük Kızı Su Altına Çekmeye Çalıştı...
   

Steveston Limanı’nda kolej öğrencisi olan Michael Fujiwara tarafından çekilen görüntüler dehşet verici, devasa boyutta bir deniz aslanı aniden küçük kızı kaparak, su altına sürüklemeye çalıştı.

Deniz aslanları çok fazla karşılaşmadığımız bir tür, ancak bu hayvana karşı dikkatli olmak gerekiyor.

British Columbia’nın ( Kanada’nın En batısındaki Eyalet ) Richmond’taki Steveston Limanı’nda kolej öğrencisi Michael Fujiwara tarafından çekilen mobil video, deniz aslanı’nın aniden şıçrayarak küçük kızı kaptığı ve su altına doğru çekmeye çalıştığını gösteriyor.

Çevredeki ailesinden biri olarak tanımlanan bir adam küçük kızı kurtarmak için, hemen kızın ve deniz aslanı’nın ardından suya dalıyor ve küçük kızı burnu bile kanamadan kurtarıyor.

Fujiwara, CBC’ye yaptığı açıklamada ” Küçük kızın çok korktuğunu ve ailesininde şok geçirdiğini ” belirtti.

UBC Deniz Memelileri Araştırma Birimi Müdürü Andrew Trites, deniz aslanının muhtemelen kızın elbisesinde gıda maddesi olduğunu düşündü ve o yüzden saldırdığını söyledi.

Video’ ya gelen yorumlar ise ” Yabani hayat ile uğraşmak gerçekten çok aptalça ” , Bu bir erkek California deniz aslanıydı, bunlar devasa türlerdir. Kesinlikle yaklaşmamak gerekiyor ve sirk hayvanları gibi değiller, insanların uzak durmaları gerekiyor. ” gibi yorumlar yapıldı.

 

 

Steveston Liman Başkanlığı genel müdürü Bob Baziuk CNN’e, ” gelen ziyaretçilere yıllardır söylüyoruz, hayvanları kesinlikle beslemeyin diye “.

Eğer bu şekilde beslemeye devam ederseniz, bu denli saldırıları kabul etmiş olursunuz” , açıklamasını yaptı.

Görüntüleri izledikçe insanın içi ürperiyor, hemen arkasından atlayan adama aile ne kadar teşekkür etse gerçekten az, insan düşünmeden edemiyor, ya kız kurtulamasaydı ? 🙁

Böyle haberlerle karşılaşmamak dileği ile …

 

Kaynak : http://mashable.com/2017/05/22/sea-lion-drag-girl-underwater/?utm_cid=hp-h-3#6ho8D6KXTOq3

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir