2021 KPSS soru yorumları çeşitli görüşleri sizler için derledik. Bilindiği üzere bir zorlu maraton daha geri de kaldı. Bazı adaylar sınavın zorluğundan bahsederken bazıları ise soruların kolay olmasından dert yandı. Puanların genel olarak bu şekilde yükseleceğinden dem vurdu. Detaylarına bakalım.

KPSS Soru Yorumları

KPSS Soru Yorumlari

– Coğrafya ve Tarih, bilgi doluydu. Yorum sorularına daha az yer verilmiş. Coğrafyada vejenasyon nedir? O ana kadar hiç duymamıştım ama mantıkla çözülebilirdi. Büyük ihtimalle benim mantığım ters işlemiştir.

– Güncel de geçen yıla göre kolaydı. Şöyle ki; gerçekten güncel bilgiler de sorulmuştu. Van, aerobik şampiyonu, 2019’da vefat eden tiyatro sanatçısı vs.

Vatandaşlıkta da kafa karıştırıcı sorular yoktu. Bir iki kez tekrarını yapan kişi net şekilde iyi netler çıkarırdı.

Sınav bence kolaydı geçen seneye göre…Güncel sorular sıkıntı idi…Geçen senenin Türkçesine göre bu seneninki bence kolaydı… Bu kadar kolay sınav bir daha denk gelmez #kpss2021 Ayşe begüm onbaşı ve salda baya iyi sorulardı Fen neydi öyle kalem oynatamadım. TÜBİTAK mı hazırladı bu sene?

Teşekkürler Ayşe Begüm Onbaşı ve Van Gölü +2 puan kazandım #kpss2021 Deyrulzafaran Manastırı bilgisine sınavdan bir gün önce denk gelip “Bunu da sormazlar” deyip geçmişimdir ve sınavda çıkmıştır Yüzünü eliyle kapatan insan #kpss2021#kpss2021 tesla edison sorusunda beyni yananlar.

KPSS YORUMLARI KOMİK

MOOD ŞU ANDA BU..

Before / AFTER

RESPECT #kpss2021

Ruh Hali #kpss2021

ruh hali #kpss2021

Anlık mood durumu

KPSS soruları ne zaman yayınlanır?

KPSS 2021 yılı itibari ile çıkan sınav soruları ve cevap anahtarının da 1 hafta içerisinde online platform üzerinden yayınlanması bekleniyor. Bu arada KPSS soruları ve cevapları AİS üzerinden erişime açılıyor.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER