League Of Legends’a Yeni Kostüm Serisi Yayınlandı!

Ana Sayfa Haber League Of Legends’a Yeni Kostüm Serisi Yayınlandı!
Ebru Taş   

Okuma süresi : dakika


Omega Timi Kostümleri Yayınlandı!

En sevilen moba oyunlarından biri olan League Of Legends yeni bir kostüm serisi yayınladı. Kostüm serisinde eskiden de  var olan Omega Timi Teemo kostümünün yanına 4 yeni kostüm eklendi. Bu kostümlere ayrıca renk paketleri eklendi. Bunların yanında ayrıca simgeler, görevler ve totem eklendi. Gelin bu yeni serinin kostümlerine ve getirdiği diğer renk paketlerine ve özelliklere bir göz atalım, yorumlayalım.

1-OMEGA TİMİ FİZZ

             

Vadinin balığına güzel bir renk uyumu gelirken aynı şekilde renk paketleri de resimlerde ki gibi güzel. Mavi olan Fizz’in rengi koyulaştırılarak daha iyi bir görünüme getirilirken yeteneklerine de güzel uyumlu renk getirilerek güzel bir Fizz kostümü olmuş. Fiyatı ise 1350 RP (Riot puanı).

2-OMEGA TİMİ TRİSTİNA

          

Yordle topçusu olan Tristina’ya tam bir asker görünümü verilmiş. Tristina’nın ten rengi olan beyaza yeşil üniforma ve kırmızı şapka uyumlu olmuş. Silahı ise su rengine benzer bir renk mermi atıyor bu renk de kostüme yakışmış. Kostümün kendisi zaten güzelken renk paketleri ile daha da güzel olmuş. Fiyatı ise 1350 RP(riot puanı).

3-OMEGA TİMİ TWİTCH  

Omega timi twitch

Vadinin pis kokulu faresine ise yine Fizz’e benzer bir renk getirilmiş. Twitch de dikkat çeken şey renkten yanı sıra silahı ve yetenekleri. Silahındaki lazer ayrıntısı olsun görünmez olma yeteneği olan w yeteneğindeki yeşil hat olsun ve e yeteneğinin bataklık gibi olması kahramanı bir hayli havalı gösteriyor. Fiyatı ise 1350 RP(riot puanı).

4-OMEGA TİMİ VEİGAR

         

Aslında bu seride olması çok saçma olan Veigar’a ise uzaktan kumandalı bir bombası olan ve ileri teknolojide bir görünüme sahip silahi yakışmış. Neden saçma derseniz ise veigar ve teemo düşman şampiyonlar fakat bu seride veigar teemo kurtarıyor. Hikaye ile uyumuşuz olsa da kostüm güzel bir kostüm. Fiyatı ise 1350 RP(riot puanı)

Kostümler bu kadardı (Omega Timi Teemo kostümü eski bir kostüm olduğu için eklenilmedi) şimdi ise totem, görev ve simgelere bakalım.

Omega Timi Totemi

Totem Omega Timi serisi kostümleri gibi dijital bir görünümde. Televizyonu andıran bir ekran. Sade olsa da hoş bir totem olmuş. Fiyatı 640 Rp

Görev ve Simgeler

Omega timi komuta simgesi ve omega timi çaylak simgesi olmak üzere 2 adet simge oyunun size verdiği özel görevleri bitirerek kazanılıyor.

                            

OMEGA TİMİ KOSTÜM SERİSİ ile ilgili içerik ve yorumlarım bu kadardı. Vadide iyi eğlenceler !

Resim Kaynakları: http://tr.leagueoflegends.com/tr/page/gizli-omega-timi-2017

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ebru Taşsexyyleyide Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
sexyyleyide
Ziyaretçi

Ebru hocam bu kostumlerdekiler neden hep yordle veya veled neden veledler omegadanda yasuo omegadan degil bide yasuo da cok az kostum var