League Of Legends’ın Yeni Şampiyonu: Ornn

Ana Sayfa Haber League Of Legends’ın Yeni Şampiyonu: Ornn
Ebru Taş   League Of Legends güncellemede hız tanımıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni kostüm serisi (League Of Legends’a Yeni Kostüm Serisi Yayınlandı!) yayınlanmıştı. Şimdi ise yeni bir şampiyon tanıtıldı. Şampiyonumuzun ismi Ornn. Şampiyonumuzun ilk başta dış görünüşüyle başlayalım. Şampiyonun yüzü Rengar’a benzerken dış görünüşü bir herhangi şampiyona benzemiyor. Fakat genel olarak klasik bir tank suikastçı ya benziyor. Dış görünüşünde son olarak 2 elinde de eşya var. Sol elinde sağ elindeki baltası dövmek için çekiç taşıyor.

Ornn’un Yetenekleri:

Yeteneklerine gelecek olursak pasifini tam anlamış değiliz. Fakat anladığımız kadarıyla base’e gitmeden item alabilecek bu özelliği anladığımız gibiyse gerçekten League Of Legends’a yeni bir çağ gelecek. Pasifi ayrıca kendisi ve takım arkadaşlarında özel geliştirmelerde bulunacak.

Gelelim Ornn’un Q yeteneğine. Ornn sol eliyle yere sert bir şekilde vurarak bir yarık oluşturuyor. Bu yarık onları yavaşlatırken yarığın bitiminde çıkan magmalar duvar görevine geliyor.  Rakibin kaçmasını engelliyor.

W yeteneği ağzından çıkardığı ateş püskürmesi ile focuslayarak hasar veriyor. Bize biraz Annie’nin w yeteneğini anımsattı.

E yeteneği rakibin üzerine atlayarak havaya kaldırıyor. Çevresindekilere de hasar veriyor.

R yeteneği ateşli bir canavar yer altından çıkarak rakiplerin üzerinden geçiyor. Stan atarak rakibi yavaşlatıyor.

Top koridorunda oynayacağını göreceğimiz bir şampiyon olacak ve Nasus’a rakip çıkılacağı söyleniyor.  Şampiyon kostümü ile birlikte çıkacak. Kostümün ismi henüz bilinmiyor.

Resim Kaynakları: http://tr.leagueoflegends.com/tr/featured/champion-reveal-ornn

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir