LG’nin önümüzdeki ay tanıtacağı ikinci amiral gemisi olan, yeni akıllı telefonu LG V30 hakkında bilgiler paylaşılmaya başlandı.

Şirket, IFA teknoloji fuarının başlamasından hemen önce, 31 Ağustos’ta Berlin’de V30 lansmanını ima eden bir tarih kaydet bildirimi gönderdi.

LG V30 ‘un LG G6 ‘ya benzeyen, 18:9 en boy oranıyla bir Full Vision ekran ile gelmesi bekleniyor. Büyük bir ‘V’ harfinin yer aldığı görseli paylaşan LG, 31 Ağustos’ta LG V30 ‘u ayrıntılı bir şekilde tanıtacak gibi görünüyor.

Daha önce V30 ‘un çıkış tarihi ve özellikleri ile ilgili bazı sızıntılar paylaşılmıştı fakat tasarımı ile ilgili hiçbir bilgi paylaşılmamıştı. LG V30’un tasarımı ile ilgili de OnLeaks tarafından V30’un tasarımını gösteren bir video yayınlandı. Paylaşılan videoda V30’un klasik V serisinden farklı olduğu görünüyor.

Bunun yanı sıra cihazın donanımına bakıldığında, LG G6’da kullanılan Snapdragon 821’in aksine LG V30’da daha güçlü bir işlemci olan Snapdragon 835’in kullanılması bekleniyor. V30, 6 inçlik bir ekrana, 64  GB’lık dahili depolama alanına ve 4 GB’lık RAM ‘e de sahip olması bekleniyor.

LG V30 iddialara göre IFA 2017’den önce 31 Ağustos’ta tanıtılacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir