Lost Ark Hatası 10027, kodun belirttiği gibi, oyun sunucularının şu anda dolu olduğunun bir göstergesidir. Çok dolu oldukları için başka birinin içeri girmesine izin veremez. Genellikle, oyun size yer bulana kadar sırada beklemeniz gereken bir kuyruğa yerleştirileceksiniz.

Lost Ark Hatası 10027 Peki Bunu düzeltebilir misiniz?

Lost Ark10027 Hata Kodu

Sıranın önüne atlayamaz veya bu sorundan muzdarip mevcut sunucuyu düzeltemezsiniz, ancak bir geçici çözüm var. Oyunda yeni bir sınıf denemekten hoşlanıyorsanız, onları farklı bir sunucuda deneyin. Bazı sunucular diğerlerinden daha yoğundur, bu yüzden doğru olanı seçerseniz belki giriş yapabilirsiniz.

Fazla karaktere sahip olmayı planlıyorsanız, kendinize geniş bir fırsat yelpazesi sunmak için onları birkaç farklı sunucuya yerleştirmeyi seçebilirsiniz. Bunu yapmak istemiyorsanız, sunucular kendi kendine düzelene kadar beklemeniz gerekebilir. Lost Ark’ın arkasındaki ekip, oyunun ne kadar popüler olduğunu biliyor, bu nedenle daha güçlü sunucu desteği alması an meselesi. Bir süre sonra oyunun başlaması ve çalışması biraz daha kolay olacaktır.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER