Facebook’un kurucusu, başkanlık için mi çalışıyor?

Ana Sayfa Dünya Facebook’un kurucusu, başkanlık için mi çalışıyor?
Yunus Emre İyitütüncü   Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, Ohio’daki bir aileye, Cuma akşamı sürpriz bir ziyaret yaptı.

Newton Falls’tan Daniel Moore, ailesine Zuckerberg’e  ev sahipliği yapacaklarını sonradan söylediler.Gizemli konuk facebook’un kurucusu olduğu belirtildi.

Zuckerberg, daha sonra “Just got to Ohio” başlığıyla birlikte Facebook sayfasında yemek resmini yayınladı, akşam yemeğine  evinize davet ettiğinizden dolayı Dan ve Lisa Moore’a teşekkürler! ”

Facebook’un kurucusu en az 50 eyaleti ziyaret etmek istediğini söyledi.Bazı  yorumcular bunu devlet adamlığı olma yolunda bir ilerleme olarak yorumladılar.

Youngstown Vindicator’a göre, Zuckerberg, personeline geçen yıl yapılacak Başkanlık seçimlerinde Donald Trump’ı destekleyen bir Demokrat bulmasını istedi. Trump için kampanya yürütmüştür.

Bu arada Zuckerberg Facebook yorumuna  ” Harika bir yemek ve harika bir sohbet oldu, misafirperverliklerini takdir ediyorum “dedi

Facebook’un kurucusu Michigan Üniversitesi’ndeki Müslüman öğrencilerle konuştu. Detroit’teki bir Ford fabrikasını ziyaret etti. Belediye başkanıyla Indiana’daki South Bend’in etrafında sohbet ettiler.

Facebook’un kurucusu başkanlık için nabız yokluyor. Öyleki yaptığı ev ziyaretlerinde veya belediye başkanları ile yaptığı görüşmeler de ve halk ile iç içe olması ile kendisine bir taban oluşturma içinde.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir