Maske için uyardı, karşılığı yumruk oldu. Dünya genelinde maske ile sıkıntısı olanlar gün geçmiyor ki, çıkmasın. Bu kez ise Polonya‘da maske takmadığı gerekçesi ile market çalışanı tarafından uyarılan kişi kadına yumruk attı.

Maskeyi Takması İçin Uyaran Kadına Yumruk Attı!

Polonya’da bir kişi markete maskesiz girince market çalışanı tarafından uyarıldı fakat karşılığı ise çok sert oldu, adam kadına yumruk attı. Beklemediği yumruk ile yere serilen kadının kafasına 3 dikiş atıldı. Bu arada yumruk atan ise polis tarafından gözaltına alındı.

Maske Takmak Zor Mu?

maske tak dedi yumruk yedi

Polonya’nın kuzeyinde bulunan Bydgoszcz kentinde bir kişi alışveriş yapmak için girdiği markette maske takmadığı için kadın personel tarafından uyarıldı. Kadın ile tartışan kişi, maskesiz olduğundan dolayı hizmet verilmeyeceğinin söylenmesi üzerine öfkelenerek maskesini almaya gitti.

Daha sonra maske ile tekrar markete gelen kişi daha önce kendisini uyaran kadına yumruk attı. Neye uğradığını şaşıran 23 yaşındaki kadın bir anda kendisini yerde buldu. Yumruk atan şahıs ise elini kolunu sallayarak olay yerini terk etti.

Darbenin ardından arkadaşlarından yardım isteyen kadın, olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Yüzünde morluklar oluşan kadının kafasına da 3 dikiş atıldı. Market çalışanları olayı polise bildirerek şahsın yakalanmasını istedi. Polis eşgalini belirledikten sonra şahsı yakaladı, 2 yıl hapis cezası ile yargılanabilir. 

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!