Masterchef Türkiye yemek programı en çok izlenen yarışma programları arasında bulunuyor. Durum böyle olunca yarışmacıların hayatları da oldukça merak konusu oluyor. Bunlardan biri olan Masterchef Duygu en çok takip edilenler arasında bulunuyor. Masterchef Duygu kimdir? Nereli, kaç yaşında, yarışmadan bilerek mi elendi tüm detaylarına bakalım.

Masterchef Duygu Kimdir?

Masterchef Duygu Kimdir

1985 senesinde Ankara’da doğdu. Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. Diğer yandan 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi AÖF İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamak üzeredir.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler altında pek çok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır. Ayrıca, Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmıştır. Bu arada Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Son olarak ise AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.

Masterchef Duygu Bilerek Mi Elendi? Masterchef Duygu Neden Elendi?

Masterchef Türkiye en çok izlenen yarışma programı olmaya devam ediyor. Zorlu yemek yarışmasında yarışmacılar birbirinde zorlu yemek yapıyor ve elenmemeye çalışıyor. Bu hafta ise yine eleme heyecanı vardı.

3 yarışmacı son üçe kaldı. Didem, Uğur ve Duygu elenmemek için yarıştı. Fakat tuhaf bir olay oldu ve Duygu elendi. Daha ilginci ise duygu bilerek mi elendi sorusu akıllara geldi. Ve o itiraf geldi, Duygu Acarsoy, tabağını bilerek kötü yaptığını belirtti. Programdan ayrıldı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!