MasterChef Türkiye en çok izlenen program olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede de yarışmacılar da çok merak ediliyor. Bu yarışmacılardan biri olan 2020 MasterChef 2020 yarışmacısı Serhat Doğramacı, ortalama olarak 10 senedir aşçılık yapıyor. Peki, MasterChef Serhat kimdir?

MasterChef Serhat yemeklerdeki başarısı ile dikkat çekiyor. İlk günden beri cool takılan ve 23 yaşında olan MasterChef Serhat, “Ben gibi birisi varsa benim rakibimdir.” cümleleri ile iddiasını ortaya koyuyor. Ayrıntılara bakalım.

Masterchef Serhat Kimdir?

Masterchef Serhat Kimdir

MasterChef Türkiye yarışmacısı olan Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve aşçıdır. Yarışmaya İstanbul’dan katılmaktadır. Diğer yandan MasterChef’in 2019 sezonu 1.cisi Cemre Uyanık’ı tanıdığını belirtti.

ABD Utah’ta birlikte çalıştıklarını fakat onun çalışma şeklini beğenmediğini, Alican ve Batuhan’ı desteklediğini belirtti. Bu arada MasterChef’te basit bir şekilde 1. olacağım diyerek iddiasını ortaya koyan Serhat Doğramacı, ana kadroya katılmak için güzel bir yemek yaptı ve 3 şeften de evet alan yarışmacı, düeollalara kalmaya hak kazandı.

Son olarak ise Serhat Doğramacı MasterChef’in ilk sezon 1.si olan Uğur Kardaş’a benzetilmektedir. 


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!