Koronavirüs nedeni ile uzaktan eğitim yolu ile eğitim gören öğrencilere fırsat eşitliği oluşturmak adına bilindiği üzere çeşitli yerlerde bilgisayar ve tablet kampanyaları düzenlendi. Bilindiği üzere Acun Ilıcalı kampanyanlar yapmıştı. Ayrıca MEB ücretsiz tablet ve Baykar ücretsiz bilgisayar kampanyasına öğrenciler ve veliler aşırı derecede ilgi göstermektedir. Peki, belediyelerden ücretsiz tablet nasıl alınır? Detaylarına bakalım.

MEB Ücretsiz Tablet Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

MEB Ucretsiz Tablet Bilgisayar Basvurusu Nasil Yapilir

Uzaktan eğitim sürecinde bilindiği üzere tablet üzerinden dersler işlenmekte fakat çoğu öğrencinin tableti bulunmamaktadır. Bu kapsamda ise öğrenciler Acun Ilıcalı bedava tablet nasıl alınır sorusunun cevabını merak etmektedir. Derslerini iyi dinlemek ve uzak kalmamak için öğrenciler tablete ihtiyaç duymaktadırlar. Peki, ücretsiz tablet başvurusu nasıl yapılır?

Ücretsiz Tablet Nasıl Alınır?

Ucretsiz Tablet Nasil Alinir

Baykar Genel Müdürlüğü’nce sosyal medya üzerinden tablet için açıklamalar yapıldı. Bilindiği üzere koronavirüsten dolayı 1.sınıflar haricinde diğer öğrenciler uzaktan eğitim yolu ile eğitimlerine devam etmektedirler. Bu kapsamda kimse kimsenin önü geçmesin yada haksızlık olmasın yani fırsat eşitliği sağlamak adına kurumlar devreye girdi ve tablet kampanyaları başlattı. Bu arada bu dağıtım ne zaman başlar, henüz net bir bilgi yoktur.

Diğer yandan ise askıda tablet uygulaması ile birlikte, belediyelerden adımlar geldi ve bu şekilde fırsat eşitliğini sağlamaya çalışmaktadırlar. Peki, bu nasıl olacak, hemen aşağıda bakalım.

askida tablet basvuru


  • Sağ üstte başvuruya tıklayın.
  • Karşınıza gelen formu eksiksiz bir şekilde doldurun.
  • Daha sonra formu gönderin.
  • Son olarak bilgileriniz kontrol edilecek eğer uygun görülürse verdiğiniz adrese tablet getirilecektir.
Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Semih Düger 4 hafta önce

Bizim internetimiz yok okulda öğretmen ebadan ödev veriyor ve hep bazen Yapıyoruz oyüzden yapamıyorum lütfen gönderin çünkü yapamıyorum bazen ve artık yapamıyorum lütfen gönderin lütfen 😭😭😭😭😭😭😭 karşıyaka mahallesi 593 sokak Yağmur sitesi 2 c blok kat 1 no 1

Semih Düger 4 hafta önce

Bizim internetimiz yok okulda öğretmen ebadan ödev veriyor ve hep bazen Yapıyoruz oyüzden yapamıyorum lütfen gönderin çünkü yapamıyorum bazen ve artık yapamıyorum lütfen gönderin lütfen 😭😭😭😭😭😭😭