Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından son dakika açıklaması yapıldı.

Hava sıcaklıklarının kuzey ve iç kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği belirtilirken, sıcaklıkların diğer yerlerde mevsim normalleri civarında olacağı aktarıldı.

Meteoroloji Uyardı! Kuvvetli Yağış ve Fırtınaya Dikkat

Meteoroloji’den son dakika ‘hava durumu’ açıklamasında bulunuldu. Hava durumu konusunda yapılan açıklamanın ayrıntıları 1 Aralık Perşembe günü dışarıya çıkacak olan kişiler ile işe gitmek için yola koyulacak olan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

MARMARA BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Edirne çevreleri, Kırklareli’nin kuzey ilçeleri, Tekirdağ’ın batısı, Çanakkale’nin güney ve batısı ile Balıkesir’in batı kesimlerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

EDİRNE °C, 11°C Çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

İSTANBUL °C, 12°C Çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı

KOCAELİ °C, 9°C Çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı

TEKİRDAĞ °C, 7°C Çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların batısında yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

EGE BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak, kıyı kesimleri yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyı Ege’de yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

A.KARAHİSAR °C, 14°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı

DENİZLİ °C, 15°C Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak yağışlı

İZMİR °C, 16°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

AKDENİZ BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, batı kesimleri ile yarın Mersin çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Antalya’nın doğu kesimleri ile Mersin’in batı kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

ADANA °C, 21°C Parçalı bulutlu

ANTALYA °C, 18°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların doğu ilçelerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

ISPARTA °C, 13°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı

MERSİN °C, 20°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların batı ilçelerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AĞRI °C, 12°C Parçalı bulutlu

ERZURUM °C, 6°C Parçalı bulutlu

MALATYA °C, 5°C Parçalı bulutlu

VAN °C, 9°C Parçalı bulutlu

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR °C, 16°C Parçalı bulutlu

GAZİANTEP °C, 15°C Parçalı bulutlu

MARDİN °C, 16°C Parçalı bulutlu

ŞANLIURFA °C, 17°C Parçalı bulutlu


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER