Mevlid kandili en özel ve anlamlı günlerden biridir. Bütün islam alemi bugünü dört gözle beklemektedir. Bilindiği üzere gündüzleri vatandaşlar ibadetler ederek bugünün manevi atmosferini yaşıyorlar diğer yandan ise sosyal medya aracılığı ile de birbirlerini kandillerini kutluyorlar. Bize sizler için resimli mevlid kandili mesajları, etkiliyeci ve anlamlı mevlid kandili mesajları derledik.

Mevlid Kandili Mesajları

Muhammet Mustafa (S.A.V) dünyaya geldiği gün olarak Mevlid Kandili kutlanmaktadır. Müslümanlar tarafından dualar ve ibadetler ile yaşanırken, bugünün anlam ve önemine işaret eden anlamlı kandil mesajları da araştırılmaktadır.

Mevlid Kandili mesajı göndermek isteyen vatandaşlar, en özel, anlamlı ve etkileyici mevlid kandil mesajı seçeneklerini sorguluyor. Sizlere özel 2023 Mevlid Kandili mesajlarını bir araya getirdik.

Peygamber Efendimizin doğumu, karanlıkları aydınlığa çevirirken, insanlığa rahmet ve güzellik sunmuştur. Bu arada Peygamber Efendimizin dünyaya gelişi ile insanlık onurlandırılmıştır.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

Sen olmasaydın alemleri yaratmazdım” sözüne mazhar olan, alemlere rahmet olarak gönderilen sevgililer sevgilisi Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif edişinin yıl dönümü mübarek ve hayırlara vesile olsun.

İslam daima kalbinizde olsun, gönlünüze saadet dolsun Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili Mesajlari

Alemler senin hürmetine yaratıldı yüce peygamber. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

resimli mevlid kandili mesajlari

Ölümü bile hoş gören gönüller var, sevgiler adına nice dilekler var, mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller var. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

resimli mevlid kandili kutlama mesajlari

Yetimin başını elinle okşa böyle yaparsan, kalbin yumuşar ve hacetin görülür. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

mevlid kandili mesajlari resimli gorseller

Allah’ c.c en sevgili ev, içinde ikram edilen yetim bulunan evdir. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

mevlid kandili mesajlari 2020 resimli

Bu mübarek günde kimin ne sıkıntısı varsa gider Allah’ım Amin. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

mevlid kandili mesajlari diyanet

Gönüllere huzur veren Hz. Muhammed’in Dünya’ya teşriflerini ifade eden Mevlid Kandili mübarek olsun.

mevlid kandili mesajlari kisa

İbadetlerimizi en samimi şekilde yapmayı nasip eyle Allah’ım amin. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Anlamli Mevlit Kandili MESAJLARI

Mevlid Kandili Mesajları Instagram

Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

Screenshot 6 1

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlitten iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun…

Screenshot 9 1

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Allah”ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Rahmet elçisi Hz. Muhammed’in Dünya’ya teşriflerini ifade eden Mevlid Kandili, hayatımızı onun ahlakıyla güzelleştireceğimiz bir günü ifade eder. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER