• Ana Sayfa
  • Eğitim
  • Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Arkadaşlarınızla ders alabilmeniz için hazırlanıyoruz.! İşte Detayları

Koronavirüs ile mücadele kapsamında çeşitli tedbirler alınmaya devam ediyor. Bunlardan biri ise uzaktan eğitim sistemine geçilmesi oldu. Bu kapsamda ise Bakan Selçuk yaptığı açıklamada; ”En kısa zamanda okullarınızın açılması; sınıflarınızda, arkadaşlarınızla ders alabilmeniz için hazırlanıyoruz. Çabanız bizim için çok değerli. Yolunuz açık olsun yavrularım.” paylaşımında bulundu detaylarına bakalım.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Arkadaşlarınızla ders alabilmeniz için hazırlanıyoruz.! İşte Detayları

son dakika Milli Egitim Bakani Selcuk

Bakan Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında; ”Burası Muş, Hasköy… Cumartesi, yani bugün; saat 12.22… EBA DESTEK MERKEZİ’ndeki çocuklarımız. En kısa zamanda okullarınızın açılması; sınıflarınızda, arkadaşlarınızla ders alabilmeniz için hazırlanıyoruz. Çabanız bizim için çok değerli. Yolunuz açık olsun yavrularım.” paylaşımında bulundu.

Diğer paylaşımında ise; Dün gittiğim bir okulda 1. sınıf öğrencisi bir kuzu, oyun hamuruyla “virüs” tasvir etmiş. Çocukların yanında çok konuştuk, çok korktular… Bu zor günlerin geçeceğini, yanlarında olduğumuzu bilmeye ihtiyaçları var. Bu arada, o virüsün yanındaki mavi arkadaş benmişim :)” paylaşımında bulundu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER