Minecraft’ınızı Kolaylaştıracak 10 Mod

Ana Sayfa Haber Minecraft’ınızı Kolaylaştıracak 10 Mod
Ebru Taş   MİNECRAFTANIZI KOLAYLAŞTIRACAK 10 MOD

Minecraft oyunu sizin özgür ve sınırsız dünyanız. Minecraft’ın bu sınırsız dünyasında size yardımcı olabilecek modlar da var. Bizde size Minecraft’ı kolaylaştıracak 10 modu sıraladık. Bu modları kullanmak için minecraft modları indir yazarak ya da direk mod isimlerini yazdığınızda mod yapımcılarının kendi sitelerinden indirebilirsiniz.

10Optifine Mod

Minecraft’in olmazsa olmazı optifine mod. Bu mod Minecraft’a birçok özellik katıyor. En başta zoom(yakınlaştırma) özelliği geliyor. Bu zoom sayesinde rakiplerinizi kolayca avlayabileceksiniz. Bu mod zomdan başka çok fazla grafik özelliği katıyor. Ve pvp içinde olmazsa olmaz.

9Tree Capitator Mod

Tree capitator modu minecrafta her şeyi yapmakta lazım olan odunu kolayca elde etmemizi sağlıyor. Mod sayesinde ağacın en altından kırdığımızda ağaç direk yıkılıyor. Hem seri odun kasmak hem de fidan ve elma düşmesini beklettirmiyor.

8Vein Miner Mod

Vein miner modu minecrafta hızlı madenciliği sağlıyor. Oyun denetimlerinizden istediğiniz tuşa vein mineri atıyorsunuz ve gerisi hızlı madencilik. Bir kömür gördünüz onu atadığınız tuşa basarak kırdığınızda bütün kömürler birlikte kırılıyor ve envanterinize geliyor.

7Inventory Tweaks Mod

Sandıklarınız karışık ve aradığınızı bulamıyor musunuz? Hiç üzülmeyin çünkü Inventory Tweaks Mod’u sayesinde tek tuşla bütün sandığınız düzene giriyor. Aynı şekilde kendi envanterinizde dağınık ise fare tekerliğine basarsaniz envanter kısmınız (slotlarınız hariç ) aynı şekilde düzene girecek.

6Backpack Mod

Çantanız mı doldu ve daha end veya nethera gitmediniz mi hiç üzülmeyin bu mod sayenizde artık çantanız bitmeyecek. Backpack modu size normal dünyada bulanabilecek eşyalarla size sırt çantaları yaptırıyor.

5Not Enough Items Mod

Bu mod sayesinde minecraft 1.12 sürümleri altında itemlerin nasıl yapıldığını nelerde kullanıldığını tek tuşla bakabiliyor.

4Mini Map Mod

Evinizi mi kaybettiniz, bir yapının üstünden mi bakacaksınız? Bu mod sayesinde evinizi işaretleyebilecek , yapılarınız düzgün olup olmadığına üsten bakabileceksiniz.

3Tree Ores Mod

Bu mod sayesinde sınırsız elmas, altın ve diğer madenlere sahip olacaksınız. Mod bize elmas ağacı, altın ağacı ve diğer madenlerin ağaçlarının fidanı yapmamıza sağlıyor. İlk başta fazla sayıda maden istesede sonradan ağaç kese kese sınırsız madene sahip olucaksınız.

2 Shaders Mod

Bu mod bilgisayarının ram belleği yüksek olanlar için. Bu mod sayesinde minecraft gerçek bir dünyaya dönüşüyor. Hava berrak bloklar gerçekçi gerçek hayatta mıyız yoksa?

1Forge Mod

Bu mod bütün modları çalıştıracağınız mod. Bu modu yüklediğimizde ayrı minecraft sürümü oluşturuyor ve diğer bütün modları bu mod sayesinde kullanıyoruz.

Bu modları indirdikten sonra Çalıştır komutundan %AppData% yazıp giriyorsunuz .minecraft klasörünü açıp oradaki mods klasörünü açıp içine atıyorsunuz. (Forge mod hariç)

İyi oyunlar!

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir