PlayerUnknown’s Battlegrounds [PUBG] Mobil Versiyonu Çıktı!

Ana Sayfa Haber Oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobil Versiyonu Çıktı!
Zeynep Yılmazer   Uzun süredir konuşulan ve son zamanları resmen sallayan, csgo’yu tahtından eden PUBG telefon versiyonu piyasaya sürdü. Mobil pubg hakkında herşeyi bulabileceğiniz makalemizde, pubg mobil android, ios ve tablet cihazlarınızda nasıl oynayacağınızı da öğrenebilirsiniz.

Mobil Pubg Artık Oynanabilir !

Şirket nihayet oyunu kendi ülkesinde, Çin’de başlattı ve hem Android hem de iOS’da ücretsiz olarak kullanılabilir. Pubg oyununu mobil telefonunuza indirmek için tıklayın. Ayrıca oyunun dil ile hayal kırıklığı beklendiği gibi başladı. Bu yalnızca Çin menşeli bir sürüm olduğundan, kullanıcı arayüzü dilini İngilizce’ye çevirmenin bir yolu yoktur.

mobil pubg

Kontroller çoğunlukla sezgiseldir ve çalıştırmak kolaydır. Bununla birlikte eylem düğmelerinin bazıları, özellikle eğilimli olanlar Crouch veya etrafına bakmak, aslında zamanın% 100’ü doğru bir şekilde vurulamayacak kadar küçük.

Artı işaretlerin düzenlenme şekli biraz tuhaf. Zaten pek çok fonksiyona sahip olan bir kontrol şeması için daha iyi bir düzen olup olmayacağından emin değiliz, ama yine de  bu düzen biraz karmaşıktır. Oyunun gamepads ile birlikte çalıştığını umuyoruz, gamepad’ler muhtemelen oynamayı kolaylaştıracaktır.

Mobil Ekranda Daha Heyecanlı

Ancak küçük, itty-bitty frustrations bir yana, PUBG mobil cihazlarda gerçekten iyi bir bağlantı noktasıdır. Lansmanda, telefonunuzun donanım özelliklerini algılar ve otomatik olarak oynamak için en iyi ayarları önerir.

Oyun pürüzsüz ve PUBG’s  devasa haritalarda bile bir mobil ekranda görmek çok zor değil. Açıkçası, fare olmadığından hedefleme ile mücadele edeceksiniz, ancak bu mobil cihazdaki herhangi bir FPS oyunu için çok fazla bir şey değildir.

Ayrıca, duyumlarımıza göre mobil pubg iPhone 8 Plus’da ve iPhone X’de sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Muhtemelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’da da iyi çalışıyor olmalı, ancak bundan daha eski herhangi bir şeyde, biraz grafik kalitesinden ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Yani, mobil cihazınızda PUBG hakkında heyecan varsa, devam edin ve oyunu indirin.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir