Motorola’nın yeni telefonu Moto X4 ‘ün, 2017’nin sonlarına doğru karşımıza çıkması bekleniyor.

Moto X’in gördüğümüz en son telefonları 2015 yılında Moto X Force, Moto X Play ve Moto X Style versiyonları ile çıktı. Bununla birlikte, Motorola 2017’de hem Play hem de Style’nin versiyonlarının en iyilerini birleştirebilen özellikleri ile bir Moto X modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Genellikle sızıntıları ile ünlü, güvenilir kişi Evan Blass‘ın attığı bir tweet ile yeni telefonu gösteren ilk görüntüler sızdırıldı. Yeni telefonun, metal kasadan oluşması, 1080p çözünürlüklü 5.2 inçlik bir ekrana ve  parmak izi sensörüne sahip olması bekleniyor. Ayrıca yeni telefon iki lensle birlikte gösteriliyor. 

Biri 8 MP, diğeri 12 MP  çözünürlüklü çift lensten oluşan arka kamera kurulumu da oldukça iyi. Ön kamera ise 16 MP çözünürlükte olacak. Sızdırılan diğer bilgilere göre de telefonun işlemcisi Qualcomm Snapdragon  630 yonga setine, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olması bekleniyor. Moto X4, 3000 mAh bataryaya sahip olacak ancak Quick Charge teknolojisi hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Ayrıca en önemlisi cihazın IP68 sertifikasını da taşıyacak olması, söylenenler arasında yer alıyor. Böylelikle Moto X4 suya ve toza karşı da dayanıklı olacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir