NASA’nın ortağı Bigelow’dan şaşırtan ‘uzaylı’ açıklaması!

Ana Sayfa Haber NASA’nın ortağı Bigelow’dan şaşırtan ‘uzaylı’ açıklaması!
  NASA’nın birlikte çalıştığı şirketlerden olan Bigelow Aerospace’in kurucu ortaklarından olan Robert Bigelow’un yaptığı ilginç açıklama :

“Uzaylılar burnumuzun dibinde yaşıyor”

Dünya dışı varlıkları bulmak için milyonlarca dolar harcadığını ifade eden Bigelow, uzaylılar ile ilgisi iddiasıyla herkesi hayrete düşürdü. Bigelow, “Dünya dışı uygarlıkları bulmak için milyonlarca dolar harcadım. Oysa onlar burnumuzun dibinde.” dedi.

Uzaylıların insanların arasında yaşadığını ve dünya üzerinde UFO’ların varlıklarının bilindiğini iddia eden iş adamı bu açıklaması ile ilginç bir tartışma başlattı.

 

NASA'nın-ortağı-Bigelow'dan-şaşırtan-'uzaylı'-açıklaması!-webhakim-p-1474

 

CBC News TV’de yayınlanan “60 Minutes” programına konuk olan Robert Bigelow, “Uzaylıların aramızda olduğundan kesinlikle eminim” dedi. İnsanlığın uzaydaki misyonuyla ilgili ise ise “Uzaylıları bulmak için çok uzaklara gitmeye gerek yok. Onlar tam olarak burnumuzun dibinde” ifadelerini kullandı.

Programın sunucusunun Bigelow’a yönelttiği “İnsanların sizin deli olduğunuzu düşünmesinden korkmuyor musunuz?” sorusuna iş adamının cevabı “Umurumda değil. Bunlarla ilgilenmiyorum.” oldu.

Robert Bigelow’un kurucusu olduğu Bigelow Aerospace 1999 yılından bu yana şişirebilinen malzemelerin kullanıldığı uzay istasyonları yapmak için çalışıyor. NASA’yla birlikte çalışan Bigelow Aerospacedaha önce sadece bin 400 kilogram ağırlığındaki BEAM modülünü geliştirdi.

Uluslararası Uzay İstasyonu’nda kullanılan ilk şişme modül  BEAM oldu. Bu modül uzay istasyonunun alanına fazladan 13 metrekare kazandırdı.

Robert Bigelow’un bu denli başarılı ve NASA’nın da çalışmayı tercih ettiği bir şirketin kurucusu olması iddialarını daha da önemli kılıyor. İnsan ırkı geçtiğimiz yüz yılda başlayan uzay macerasında hep bir sorunun cevabını aradı: Evrende yalnız mıyız? Bigelow, bu soruya ‘Hayır’ demekle kalmadı, uzaylıların dünyada, bizlerle yaşadığını da söyleyerek akılları karıştırdı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir