Bilgisayar donanım ürünlerinde ilk sıralarda yer alan Nvidia, teknolojisi yetersiz donanımlar için Nvidia Geforce Now duyurdu. Kötü bilgisayarda yüksek FPS alma işlemi nasıl yapılır?

Yeni çıkan bilgisayar oyunları bildiğimiz üzere fazla sistem gereksinimleri istemeleri üzerine Nvidia sistemi yetersiz olan fakat yeni oyunları oynamak isteyen oyuncular için Nvidia Geforce Now çıkardı. Artık sistemi yetersiz olan oyuncular da yeni çıkan oyunları oynayabilecek.

Nvidia Geforce Now Nedir?

Nvidia Geforce Now Nedir

Nvidia Geforce Now, Mac ve Windows kullanıcılarına sunduğu bulut tabanlı bir oyun servisi.

Bu sayede kullanıcılar Steam gibi GeForce Now üzerinden çoğu oyunu oynayabilecek. Yani elinizdeki bilgisayar yetersiz olsa bile Geforce Now servisinde bulunan dilediğiniz oyunu oynayabileceksiniz. Program sayesinde bulut tabanlı bağlantıdan farklı 16gb ramli bilgisayarlara bağlanıp onlar üzerinden oyun oynayabilirsiniz.

Hangi oyunların olduğunu öğrenmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Nvidia GeForce Now İndirme Linki: https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/download/

Nvidia Geforce Now servisinde bağlanıp oyun oynayacağınız sistemlerde Nvidia Geforce GTX 1080 bulunmakta. Üst düzey bu sistemlere de belirli bir ücret karşılığında bulut hesabında olan istediğiniz oyunu oynayabileceksiniz.

Nvidia Geforce Now, kullanıcıları 720p 60fps için en az 15Mbps bağlantıya 1080p 60fps için ise 25Mbps bağlantıya ihtiyaç duyuyor. Bu bağlantılar ya kablolu ethernet veya 5GHz ağlara bağlı olması gerekmekte.

Aşağıdaki videoda GeForce NOW’u güzel bir şekilde anlatan Youtuber’in videosunu izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER