Ülkemizde uzaktan ve yüz yüze eğitim kısım kısım açıldı. Yüzbinlerce öğrenci ise koronavirüs sebebi ile uzaktan eğitim görüyor. Tabi bazı öğrencilerin ise tableti yada bilgisayarı bulunmamaktadır. Bu kapsamda Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabı üzerinden öğrencileri sevindirecek bir açıklamada bulundu. Bayraktar tarafından yapılan paylaşımda 5 bin öğrenciye tablet bilgisayarı hediye edileceği bildirildi.

Öğrencilere Müjde! Bayraktar öğrencilere tablet bilgisayar hediye edileceğini duyurdu!

Bayraktar ogrencilere tablet bilgisayar hediye edilecegini duyurdu

Ülkemizde koronavirüs salgını devam ederken, yüz yüze eğitim sadece 1.sınıflar için açıldı. Lakin diğer öğrenciler uzaktan eğitim ile ders görmek zorundalar fakat bazı öğrenciler bilgisayarları olmadığı için ders işleyemiyorlar. Bu sebeple çeşitli destek açıklamaları yapılmaya başlandı.

5 bin adet hediye edilecek Selçuk Bayraktar Twitter hesabından yaptığı açıklama ile uzaktan eğitime ulaşmaya fırsatı olmayan öğrenciler için 5 bin tablet bilgisayar hediye edileceğini açıkladı. Bayraktar tarafından yapılan açıklamada, ”Türkiye’mizin dört bir köşesindeki cevherlerimiz için. BAYKAR olarak 5.000 öğrenciye uzaktan eğitimlerine katkı sunmak için tablet bilgisayar hediye ediyoruz. Dünyanın en iyi mühendislerinin, sanatçılarının, bilim insanlarının yetişmesi umuduyla.” paylaşımını yaptı.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 4 hafta önce

lütfe bana bigisayar gönderin bunu size okuldan yazıyom