Son dakika haberine okulda koronavirüslü çıkınca okul kapatıldı. Denizli’deki Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesinde müdür Soner Küloğlu’nun covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine müdür, müdür yardımcıları ve 32 öğretmen karantinaya alındı, okul ise kapatıldı.

Okuldaki Toplantıda Müdürde Virüs Çıkınca Okul Kapatıldı!

Okuldaki Toplantida Mudurde Virus Cikinca Okul Kapatildi

Denizli Babadağ ilçesindeki Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesinde maskesiz toplantı yapılmasından dolayı müdür, müdür yardımcıları ve 32 öğretmen karantinaya alındı, okul ise kapatıldı. Babadağ ilçesindeki Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesinde müdür Soner Küloğlu, yardımcıları ve 32 öğretmen toplantı yaptı.

Covid-19 Testinin Pozitif Olduğunu Bilmiyordu!

Covid-19 testinin pozitif olduğunu bilmeyen Küloğlu, müdür yardımcıları ve tüm öğretmenlerle yeni öğretim yılında yapılacak uygulamalar ve uzaktan eğitim hakkında toplantı yaptı.

Toplantıdan bir gün sonra ise yaptırdığı testtin sonucu alan müdür Küloğlu, testin pozitif olduğunu gördü.

Toplantıdaki Herkes Karantinada!

Müdür Küloğlu’nun Covid-19 testinin pozitif çıkmasından sonra ilçe sağlık ve milli eğitim müdürlükleri 412 öğrencisi bulunan Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesini tamamen kapattı.

Toplantıya katılan müdür yardımcıları ve öğretmenler temas sebebi ile 14 gün evlerinde karantinaya alındı. Hatırlanacağı üzere Denizli’de daha önce Merkezefendi, Tavas ve Baklan ilçelerinde de öğretmenleri Covid-19’a yakalanmasından dolayı kapatılmıştı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!