PUBG Mobile, çıktığıdan bu yana dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular da oyunu nasıl daha iyi oynarım amacıyla kendilerini teknik anlamda geliştiriyorlar. ”Dört Parmaklı Pençe” şeklinde oynayan oyuncuları görmüşsünüzdür fakat tek elle oynayan oyuncuyu ilk kez duymuş olacaksınız.

PUBG Mobile Tek Elle Oynayan Oyuncu

tek elle pubg mobile oynayan oyuncu webhakim

PUBG Mobile, Redditor tarafından paylaşılan yayında, PUBG Mobile oynayan bir adamın TikTok videosunu yayınladılar. ”Adamım benim tek elle oynuyor” başlıklı paylaşımda, oyunu engelli sol elle oynayan adamı göstermektedir. Sol elini yalnızca telefonu tutmak için kullanıyor. Adamın sağ eli ise oyunu oynamaktadır ve olağanüstü bir oyun çıkarmaktadır.

20 saniyelik videoda, adam ”Askeri Üs” bölümüne üç katlı binalara tırmanıyor. Nişan alma kosundan da inanılmaz becerilere sahip.

tek elle pubg mobile oynayan oyuncu webhakim pubg

Tek Elle oynayan adamın videosunu izlemek için tıklayın. 

Adam yalnızca sağ elini kullandığından, bütün kontrol düğmeleri ekranın sağ üst köşesinde bulunmaktadır. Baş parmağını hareketi kontrol ettirmek için işaret parmağınıda ateş etmek ve atlamak için kullanıyor. Efsane bir oyun çıkarmaktadır.

Birçok oyuncu dört parmak şeklinde oynuyor ama ek ekipmanlar kullanarak oyunu oynuyor. Buradaki oyuncu fiziksel engelle sahip olduğundan dolayı tek elle oynuyor ama yinede sevdiğiniz şeyin engelleri aşacağını bu oyuncu bir daha göstermektedir.

Trend içerikler

Kaynak : https://beebom.com/guy-plays-pubg-mobile-with-one-hand/
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!