Android cihazınıza yeni bir uygulama kurarken Paketin Ayrıştırılmasında Bir Sorun Oluştu hatasını alabilirsiniz. Bu hata genellikle eski akıllı telefonlarda görülmektedir. Bu hata eski Android sürümleri ile yeni uygulama güncellemeleri arasındaki sorun olabiliyor. Şimdi birlikte çözümlerine bakalım.

Paketin Ayrıştırılmasında Bir Sorun Oluştu (👉 Resimde anlattık ancak uygulamaya güvenmiyorsanız yapmamanızı tavsiye ediyoruz, virüs bulaşabilir❗️)

✔️ Cihazınızdaki Ayarlar menüsüne gidin.

✔️ Uygulamalar’ı seçin.

✔️ ‘Bilinmeyen kaynaklar‘ın yanındaki kutuyu işaretleyin.

✔️ Hata veren uygulamayı yüklemeyi tekrar deneyin.

Paketin Ayrıştırılmasında Bir Sorun Oluştu

Genellikle Paketin Ayrıştırılmasında Bir Sorun Oluştu çözümü için yukarıdaki işlemi yapmak yeterlidir. Uygulamayı başarıyla yükledikten sonra bu ayarı devre dışı bırakmak iyi bir fikir olabilir. Ancak uygulamaya güvenmiyorsanız lütfen bu ayarı etkinleştirmeyin. Telefonunuz için büyük bir tehdit olabilir.

Anti-virüs Varsa Devre Dışı Bırakabilirsiniz

Telefonunuzdaki antivirüs programını devre dışı bırakın ve yeniden yüklemeyi deneyin. Yükledikten sonra tekrar virüs programını etkinleştirin. Yine uygulamaya güvenmiyorsanız lütfen bu ayarları atlayın.

Usb hata ayıklamasını etkinleştir

USB hata ayıklama genel olarak uygulama geliştiricilerine yöneliktir, ancak bazı sebeplerden dolayı, bazı Android kullanıcısı hataların giderilmesi için yalnızca hata ayıklamayı etkinleştirdiğini söylemiştir. Önceki ayarlar çalışmaz ise bunu deneyebilirsiniz.

✔️Cihazınızdaki Ayarlar menüsüne gidin.
✔️Geliştirici seçeneklerini seçin ve USB hata ayıklamayı etkinleştirin.
✔️Uygulamanın yüklemesini tekrar deneyin.
✔️USB hata ayıklama işlemi sizin için işe yaramazsa, bu uygulama sizin Android sürümünüz ile uyumlu olmadığı anlamına gelebilir.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER