Pixel 2 Açılış Animasyonu Cihazınıza Yükleyin | Android

Ana Sayfa Haber Mobil Pixel 2 Açılış Animasyonu Cihazınıza Yükleyin | Android
Zeynep Yılmazer   Hem yeni Pixel 2 hem de Pixel 2 XL’ın harika cihazlar olduğunu inkar edemeyiz. Gösterişli yeni başlatıcıları, navigasyonu ve kullanışlı yazılım özellikleri ile Pixel telefonları harika cihazlar. Elbette telefonlarımızın tüm bu özelliklere sahip olmasını istiyoruz. Pixsel cihazlarındaki açılış animasyonu her zaman sevilmiştir. Telefonunuza önyükleme yapmak gibi muazzam bir görevi bile izlemenizi sağlar. Bu yazıda, açılış animasyonunu diğer Android telefonlara getirmeye odaklanacağız. Dolayısıyla, ilgileniyorsanız, Android cihazınızda Pixel 2 açılış animasyonunu nasıl alabileceksiniz:

Not: Bunun için telefonunuzun root olması gerekir. Ayrıca, şu anda animasyon 1080p ekranlarda en iyi şekilde çalışıyor ve bu nedenle diğer ekranlarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Pixel 2 Açılış Animasyonu

Pixel 2 Açılış Animasyonunu edinmek için özel kurtarma özelliğini kullanarak bir ZIP dosyasını flash yapmamız gerekecektir. Özel bir kurtarma işlemine sahip değilseniz, ZIP dosyalarını hızlıca aktarmaya izin veren uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu işlem için, işlemi herkes için daha kolay hale getirecek bir uygulama kullanacağız.

1-Flashify (ücretsiz) uygulamasını indirin ve yükleyin. İndirmek için tıklayın.

pixel 2 açılış animasyonu

2- Şimdi, flaşlanabilir ZIP dosyasını indirmek için bağlantıyı tıklayın. Dosyalar bir XDA üyesi tarafından sağlanmıştır. Ayrıca, dört farklı dosya var, bu nedenle aşağıdaki resimde işaretlenmiş en son dosyayı indirdiğinizden emin olun.

3- Şimdi, Flashify uygulamasını başlatın ve “ZIP dosyası” üzerine dokunun.

4- “Bir dosya seçin” üzerine dokunun ve indirdiğiniz dosyaya gidin. Cihazınızda dosyaya dokunun.

5- Şimdi, “CWM” yi seçin ve “YUP!” üzerine dokunun. ZIP dosyası yanıp söndükten sonra, “Yeniden Başlat” düğmesine hafifçe vurun.

İşte, bundan sonra, cihazınızı yeniden başlattığınızda Google Pixel 2 önyükleme animasyonunu göreceksiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ömer Faruk Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ömer Faruk
Ziyaretçi
Ömer Faruk

herşey güzelde root sıkıntı