• Ana Sayfa
  • Oyun
  • PUBG Mobile [Askeri Üs Bölgesi] Nerede? Bölgenin Avantajları Nelerdir?

PUBG Mobile battle savaş oyunlarında en önemli faktörlerden biri ekipman ve teçhizattır. Savaş başladığında bulduğunuz silahlar sizin hayatta kalmanızı sağlar, daha oyunu bile kazanabilirsiniz.

Peki, oyuna ilk başlanıldığında bu denli silahları nerede bulabilirim, diyorsanız tabi ki askeri üs bölgesinde bulabilirsiniz. Peki, PUBG Mobile askeri üs bölgesi nerede? Tüm detaylarına bakalım. Oyuncuların için en önemli olan kısımlara bakalım.

PUBG Mobile Askeri Üs Bölgesi Nerede?

PUBG Mobile Askeri Us Bolgesi Nerede

Askeri üs bölgesi, ERANGEL haritasında Sosnovka adasında yer almaktadır.

Bu bölgede aslında haritanın en uç köşesinde bulunmaktadır. Yani uçak genel olarak bölgenin üst tarafından geçmektedir. Hemen uçaktan atlamanız gerekmektedir.

 Sosnovko Military Base’in devamlı olarak mavi alanın dışında kalmaktadır. Ayrıca çoğu oyuncuda buraya atladığından ötürü çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

PUBG Mobile Askeri Üs Bölgesi Avantajları

pubg mobile askeri us bolgesi

Bu bölge her açıdan çok zengin. Araba, ekipman, teçhizat, silah yani kısacası loot açısından oldukça zengindir.

Oyunda 100 kişi giriyorsa yaklaşık olarak 30 kişi bu askeri bölgeye atlıyor diyebiliriz, zaten buradan loot yapıp çıkan biriside büyük ihtimalle oyunu kazanıyor.

Dediğimiz gibi bölge çok tehlikeli alanların başında gelmektedir.

Hemen hızlıca bu bölgede loot yapıp düşmanlarınızı karşılamanız gerekmektedir. Burada size bir tavsiye askeri üs bölgesinde C noktasına doğru inmeniz yararınıza olacaktır, hızlıca loot yaptıktan sonra araba bulunan yerden hemen seri şekilde kaçabilirsiniz. Bol şanslar.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER