PUBG Mobile hilesi geliştiriciler tarafından tamamen durduruldu! Açıklama geldi!

Bildiğiniz gibi pubg mobile hilesi oyunu oldukça etkilemekte. Rekabet ortamını dağıtan ve kullanıcıları oyundan soğutan bu hilelerin günden güne arttığını da biliyoruz. Son olarak 27 Haziran da çıkan oyunu müthiş derecede kötü etkileyen PUBG Mobile hile, geliştiriciler tarafından büyük çabalarla durduruldu.

27 Haziran tarihinde çıkan ve oyunu inanılmaz derecede kötü etkileyen PUBG Mobile hilesi geliştiricilerin büyük çabaları sonucunda tamamen durduruldu. PUBG Mobile geliştirici ekibi sosyal medya üzerinden paylaştıkları yazı ile oyuncuların yüreğine su serpti!

27 Haziran da çıkan hile tamamen durdurulmuş durumda. Bunu Instagram’da Resmi hesaplarından duyuran pubg yetkilileri bir açıklama da yaptı.

Açıklama da şu ifadelere yer verildi, “Tüm PUBG MOBILE ekibi, oyuncularımıza adil bir oyun ortamı sağlamak adına hiç durmadan çalışıyor ve bu adil oyun ortamını bozan oyuncuları cezalandırıyor.

27 Haziran tarihinde, bir oyuncunun maç sırasında bağlantısının kesilmesine ve diğer oyuncuların düştükten sonra ölmesine yol açan yeni bir tür hileyle ilgili şikayetler aldık. Bu hile oyunu kötü şekilde etkiledi. PUBG MOBILE Ekibi hemen durumu incelemeye alarak ilgili hesapları cezalandırdı ve 3 Temmuz’da hileyi tamamen durdurdu. Yasalar izin verdiği ölçüde bu hileyi geliştirenleri araştıracağız ve bu hileyi kullanan oyunculara 10 yıl ceza vereceğiz.

Bütün Oyuncuları Öldürüyordu

PUBG Mobile Hile

Bir anda pubg hilesi bütün oyuncuları öldürebiliyordu. Aldıkları şikayet ile pubg ekibi yeni çıkan hileyi kullananları cezalandırdı ve oyundan uzaklaştırdı. Bunun yanı sıra çok fazla şikayet alan ekip, oyun içi sadece hile yapanları değil, bu hileyi kökünden çözmeye başladı ve 1 hafta içerisinde hile durduruldu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Tüm PUBG MOBILE ekibi, oyuncularımıza adil bir oyun ortamı sağlamak adına hiç durmadan çalışıyor ve bu adil oyun ortamını bozan oyuncuları cezalandırıyor. 27 Haziran tarihinde, bir oyuncunun maç sırasında bağlantısının kesilmesine ve diğer oyuncuların düştükten sonra ölmesine yol açan yeni bir tür hileyle ilgili şikayetler aldık. Bu hile oyunu kötü şekilde etkiledi. PUBG MOBILE Ekibi hemen durumu incelemeye alarak ilgili hesapları cezalandırdı ve 3 Temmuz’da hileyi tamamen durdurdu. Yasalar izin verdiği ölçüde bu hileyi geliştirenleri araştıracağız ve bu hileyi kullanan oyunculara 10 yıl ceza vereceğiz. PUBG MOBILE Ekibi, tüm oyuncuların oyun deneyimini korumak için elinden geleni yapacaktır, bu sebeple oyunun adaletini etkileyen hile ve ihlallere karşı tolerans göstermiyoruz. Herkesin kurallara uyacağını ve adil bir oyun ortamını koruyacağını umuyoruz.

PUBG Mobile Türkiye (@pubgmobile_tr)’in paylaştığı bir gönderi ()


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER