Tencent Game yine büyük bir olaya imza atarak çılgın turnuvayı oyunculara açıkladı. PUBG Mobile 400.000 TL büyük ödüllü turnuvayı açıkladı. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere turnuvalara olacak. Detayları haberimizde.

PUBG Mobile Türkiye 400.000TL Büyük Ödüllü Turnuvasını Açıkladı!

pubg mobile 400.000

PUBG Mobile Türkiye, çılgın bir proje ile bizleri karşılıyor. Oyuncular şimdide ellerini ovuşturmaya başladı. Türkiye’nin her bölgesinde olacak turnuvaya katılabilirsiniz.

Detayına bakacak olursak, yaşadığınız şehri temsil ederek kayıt olabilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesindeki ayrı finallerden birine kayıt olarak turnuvaya katılabilirsiniz.

PUBG Mobile Bölge Elemeleri

pubg mobile turkiye odul

Marmara Bölgesi: 12-23 Ekim

Ege Bölge: 12-22 Ekim

İç Anadolu Bölge: 12-21 Ekim

Akdeniz Bölgesi: 12-20 Ekim

Karadeniz Bölgesi: 12-19 Ekim

Doğu Anadolu Bölgesi: 12-17 Ekim

Güneydoğu Anadolu Bölgesi: 12-18 Ekim

PUBG Mobile Şehir Elemeleri

İstanbul: 12-23 Ekim

İzmir: 12-22 Ekim

Ankara: 12-21 Ekim

Not: Bir dakikanızı ayırabilir misiniz. Değerli arkadaşlar Youtube kanalında sizler için iyi videolar, içerikler ve haberler oluşturmaya çalışmaktayız, Youtube kanalımıza abone olursanız, bizi çok mutlu ederseniz. Burayı tıklayarak https://www.youtube.com/c/Webhakim/videos kanalımıza abone olabilirsiniz, şimdiden teşekkürler. Hadi haberimize devam edelim.

PUBG Mobile Turnuva Detayları

pubg mobile buyuk odul

3 büyük ilde ve 7 bölgede yapılacak olan elemelerde üst sıradaki takımlar lig aşamasına ilerleme hakkı kazanacak. Ayrıca ön elemeler Türkiye genelini kapsıyor.

Diğer yandan ise toplam 20 takım lig formatında bir araya gelerek 3 hafta boyunca kozlarını paylaşacak. Lig maçları haftada 4 gün toplamda 12 maç üzerinden düzenlenecek.

Bu arada lig aşaması sonunda en üst sıradaki 16 takım Final mücadelesine girmeyi hak kazanacak. Bundan sonra ise 3 gün sürecek finaller toplamda 14 maç üzerinden oynanacak.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!