Ubisoft, dünyada revaç göreni bir oyunu ücretsiz yaparak, Epic Games ve Steam gibi kampanya yapanlar kervanına katıdı. Rainbow Six Siege, 4 gün boyunca ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. Rainbow Six Siege ne zaman ücretsiz oynanabilecek, detaylarına bakalım.

Rainbow Six Siege, 11-15 Haziran Arası Ücretsiz Oynanabilir!

Rainbow Six Siege ucretsiz

Fransız oyun geliştiricisi Ubisoft, Rainbow Six Siege oyununun 11-15 Haziran arasında ücretsiz oynanabileceğini duyurdu. Oyuncular bu tarihler arasında güncel olan tüm haritalara, modlara ve ekipmanlara ücretiz şekilde erişebilecek. Oyunu tamamen almak isterseniz 11-17 Haziran arasında %70 indirimli şekilde satın alabilirsiniz.

İndirim, birinci şahıs olan Gold, Deluxe, Ultimate sürümleri için geçerli olacak. Bu arada Ubisoft mağazası üzerinden alırsanız, %20 ek indirim kazanacaksınız. Bu süreler içinde oyunu alanlar, oyunları kaydedilecek ve kaldıkları yerden oynamaya devam edebilecekler.

Oyunun ön yüklemesini PC ve PS4 için gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz olduğu andan itibaren ise Xbox içinde kullanılabilir. Oyunu Ubisoft web sitesinden indirebilirsiniz ama bunun için ilk önce bir hesap açmanız gerekiyor buradan açabilirsiniz. . Hesap için, e-posta adresi, kullanıcı adı, şifre ve doğum tarihi belirlemeniz gerekecek. Ubisoft hesabında Facebook, Twitter, Xbox veya Playstation hesap aracılığı ile de giriş yapabilirsiniz.

Diğer yandan Rainbow Six Siege kısa bir öncede Twitch Prime ile ücretsiz olan Lesion isminde özel operatör seti ekledi. Buda 3 Temmuz’ a kadar geçerli olacak. Bu sette ise silah kaplama, Terminal çerçeve üniforması ve datum işlemci silahı içeriyor.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!