Covid- 19 salgını ile ülkemizde sokağa çıkma yasakları uygulanmaktadır, durum böyle olunca evde geçirilen zamanda bir hayli arttmış oldu. Dolayısı ile de internete yüklenmeler ve internet ihtiyacı 2 katına 3 katına kadar çıktı. Peki, Ramazana özel bedava internet nasıl alınır, birlikte bakalım.

Ramazana Özel Bedava İnternet 1 GB

Yapılan açıklamalar ile birlikte operatörler, kullanıcılarına 1 GB internet hatlarına aktarılacağını belirtti. Fakat internetin hatları tanımlanması için kullanıcıların kullandığı operatörlere özel işlemler yapması gerekiyor. İşlemleri uyguladıktan sonra 1 ay geçerli olacak internet hatlara yükleniyor.

Ramazana Özel Bedava İnternet Türk Telekom

turk telekom bedava internet

Türk Telekom 1 GB ücretsiz internet alabilmek için yapmanız gereken çok kısa işlemler mevcut. Faturalı yada faturasız fark etmeksizin hatlarınıza 1 GB internet verilmektedir. Yapmanız gereken işlem HEDIYE1GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderdiğinizde hattınıza 1 GB internet tanımlanacaktır. Eğer bu şekilde hattınıza gelmezse Türk Telekom uygulamasını indirerek bedava interneti alabilirsiniz.

Not: Hattınızda TL olmasa da internet hattınıza tanımlanacaktır.

Ramazana Özel Bedava İnternet Turkcell

bedava internet turkcell

Turkcell ramazana özel bedava internet hediyesini ”Dijital Operatör” mobil uygulaması üzerinden sağlıyor. Buraya tıklayarak 1 GB internet alabilirsiniz.

Linke tıkladığınızda uygulama ana sayfasında çıkan hediye internet kutusuna dokunup açılacak sayfada mail adresinize girdiğinizde 1 GB hediye internet hattınıza gelecektir.

ramazan ozel bedava internet turkcell

Ramazana Özel Bedava İnternet Vodafone

vodafone bedava internet

Vodafone ramazana özel bedava internet hediyesini ”Ramazan Hediye Paketi” üzerinden Vodafone yanımda uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!