Razer halihazırda var olan Deathadder modelini güncelleyerek yeniden piyasaya sürdü. Hep birlikte Razer Deathadder V2’yi inceleyelim.

Göze Çarpan Olumlu Yenilikler: Sınıfında en iyisi olarak 20.000 cpi sensör özelliğiyle gelen Deathadder, sensör konusunda beklentileri karşılar durumda. Sınıfındaki diğer farelere göre optik tıklama sensörleri ile ekstra dayanıklılık sağlıyor ve diğer Razer farelerine göre oldukça konforlu!

Beğenilmeyen Özellikleri: Erişilmesi zor yerlere koyulan düğmeleri hayal kırıklığı oluşturan Deathadder aynı zamanda klasmanına göre pahalı fiyatıyla da beklentilerin altında kalıyor. Deathadder V2’nin en belirgin gelişmesi ise şüphesiz Razer Viper Ultimate Wireless’de de olan Focus+ optik sensörün eklenmesi diyebiliriz.

Deathader 2016 yılından beri var olan ve halihazırda bir çok oyuncunun beğenisini toplamış bir ürün. Ürün son sürümüyle birlikte gelişmiş optik sensörü, daha dayanıklı sağ ve sol fare düğmeleri ve daha pürüssüz hoş dokusuyla kendini gösterdi. Deathadder V2’nin en belirgin gelişmesi ise şüphesiz Razer Viper Ultimate Wireless’de de olan Focus+ optik sensörün eklenmesi diyebiliriz.

Razer, “İçgüdüsel Kaydırma Tekerleği Dokunsallığı” adlı yeni tasarımına Deathadder V2’de yer verdi.

Klasmanına göre daha yüksek fiyata sahip olmasına rağmen ”Alınır mı” sorusuna bizim cevabımız ”Evet!” özellikle konfor ve hızın birleşimi olan bu ürün performans düşkünlerinin yeni gözdesi olacağa benziyor

Bir Youtuber Razer Deathadder V2’yi inceledi. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz alttaki video’yu tavsiye ederiz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER