Ünlü bir testin oluşturucusu Hermann Rorschach’a göre, bir kişinin resimde gördüğü şeyler kişilikleri ve karakterleri tarafından belirlenir.

Soyut resimler, insanların zihinlerinde meydana gelen şeylere işaret edebilir. Kişiliklerinin bazı gizli özelliklerini ortaya çıkarabilir. Bu test de ise kendiniz hakkında ilginç ve yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz.

İlk Bakışta Ne Görüyorsun Testi

Tek yapmanız gereken görüntülere bakmak ve önce ne gördüğünüzü söylemek. Bu resimde ne görüyorsunuz, tabi burada kesin kişiliğiniz ile bilgi verir, diye bir şey yok sadece bir test.

1.

ilk gordugunuzu soyleyin testi

2.

resimde ne goruyorsun kisilik testi

3.

bu resimde ne goruyorsunuz

4.

resimde ne goruyorsun kisilik testi webhakim

5.

ilk bakista ne goruyorsun testi

Cevaplara Bakalım

Resim 1

Dudaklar: İşleri dosdoğru olduğu gibi yaparsınız. Gerçek değerlerine göre değerlendirirsiniz. Etrafınızdaki şeyleri değiştirmeye, deşifre etmeye veya gizli anlamlarını anlamaya çalışmazsınız. Gizli saklınız yoktur.

Ağaçlar: Her zaman diğerlerinden daha uzak görünen hırslı bir insansınız. Ayrıca mükemmeliyetçi bir kişiliğe sahipsiniz. Her durumda en iyi şeyleri araştırırsınız.

Kökler: Her zaman bir durumu iyileştirmeye çözüm bulmaya odaklısınız. Çalışan son derece ileriyi düşünen bir insansınız.

Resim 2

Timsah: Detaylara genellikle dikkat etmezsiniz. Dahası, risk almaktan hoşlanmayan pratik bir insansınız.

Tekne: Nüansları ve görünürdeki ayrıntıları seviyorsunuz. Yaratıcı ve eşsiz bir insan olmanın yanı sıra kalabalığın arasından sıyrılmayı tercih edersiniz. Her neyse, dünyayı bütünsel bir şey olarak görmeye çalışın ve zamanınızı anlamsız ayrıntılara harcamayın.

Resim 3

2 profil: Ayrıntılara bakmak hoşunuza gider. Sorunlarla karşılaştığınızda problemlerden kaçmayı tercih edersiniz.

Şamdan: Resmin tamamını görmek için birkaç adım geri gidebilirsiniz. Bir soruna yaklaşmadan ve çözmeye başlamadan önce her zaman bilgi toplarsınız ve bir durumu iyice incelersiniz.

Resim 4

Uçurum: Çevrenizdeki ortamlara değişikliklere kolayca uyum sağlayan iyimser bir insansınız. İnsanlarla hızlı bir şekilde ortak bir konu bulabilirsiniz. Yalnızlıktan nefret edersiniz.. Kafanızda binlerce yeni fikir bulunan tutkulu bir insansınız.

Kedi: Siz istikrarı seven bir insansınız. Psikolojik ve duygusal dengeyi kişisel gelişimin eş anlamlısı olarak görürsünüz. Bunun yanı sıra, her zaman sözlerini tutan sorumlu bir insansınız.

Yüz: Dünyayı yeni açıklıklar ve başarılarla dolu bir yer olarak gören son derece yaratıcı bir insansınız. Bilgelik, sezgi, mutluluk ve yorulmak bilmeyen merakınız hayattaki en önemli şeylerdir. Ayrıca şiir, sanat, edebiyat ve müzik algısna sahipsiniz.

Resim 5

Çift: İlişki söz konusu olduğunda çok ciddisiniz. Hayatınızda sevdikleriniz çok önemli bir yere sahiptir. Onları her zaman düşünüp kollarsınız.

Patlama: Sonucun ne olacağını bilmediğiniz işler yapmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bazen kendinizle bile çelişebilmektesiniz.

 


Kaynak : https://brightside.me/wonder-quizzes/what-did-you-see-first-your-answer-can-reveal-a-lot-about-you-with-almost-100-accuracy-676710/
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER