Google’ın Resmi Görüntüle Butonu Geri Getirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa Haber Google’ın Resmi Görüntüle Butonu Geri Getirme İşlemi Nasıl Yapılır?
  Google’ın resim aramasını sıklıkla kullanıyorsanız, muhtemelen şirketin son zamanlarda “Resmi görüntüle” düğmesini arama sonuçlarından kaldırdığını fark ettiniz. Şuanda fotoğrafı tam boyut görüntüleme işlemi yapamazsınız.

Getty Images ile anlaşma imzaladıktan sonra Google geçen hafta, dosyayı yeni bir sekmede doğrudan açacak olan arama sonuçlarındaki ‘Görüntüyü göster’ düğmesini kaldırmaya karar verdi. Neyse ki, bunun bir yolu var.

Google Resmi Görüntüle Butonunu Geri Getirme

Bu tarayıcı uzantısını Chrome veya hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız ona yüklemeniz yeterlidir. Yükledikten sonra görseller kısmında arama yaparsanız, resmi tam boyut olarak görüntüleyebilirsiniz.

google resmi görüntüle

Eklentisiz olarak resmi tam boyut görüntülemek isteyen kullanıcılar, google resmi tam boyut görüntüleme kısmı olmadığı için farklı bir yok denemek isteyebilirler. Onun çözümü ise açtığınız resmin üzerine gelip sağ tık yapıp, Resmi Farklı Pencerede Aç demektir.

google resmi görüntüleBu şekilde eklentisiz resmi tam boyut görüntüleyebilirsiniz. Yüklediğiniz fotoğrafların boyutları çok büyük ise fotoğraf boyut küçültme ile onları sıkıştırabilirsiniz. Bu Hard disk veya telefonunuzda yerden tasarruf etmenizide sağlar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir