Rick and Morty, Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından Adult Swim için yaratılan bir yetişkin animasyon televizyon dizisi.

Reklam ucuz duvar kağıdı

Adult Swim tarafından çizgi dizinin 3.sezon yeni fragmanı yayınlandı. O zamana kadar, kült serinin yayınlandığı ikinci sezonun başladığı tarihten bu yana tam iki yıl geçti ve çizgi dizinin sıkı takipçileri hevesle yeni yayınlanacak bölümleri beklemekteydi.

İki yıllık büyük bir aranın ardından serinin devamı 30 Temmuz’da başlıyor duyurusu yapıldı. 2013 yılında macerasına başlayan Rick and Morty’i yetişkinler için çizgi film tanımıyla sınırlandırmamalıyız. Sağlam bir bilim kurgu olmasının yanı sıra birçok popüler kültür ögelerine göndermeler yapan ve eleştiren son dönemlerin yayınlanmış olan en kaliteli ve en eğlenceli yetişkin çizgi dizisidir.

Serinin üçüncü sezonundaki fragmanında gösterildiği kadarıyla Rick and Morty yine içerisinde yaratıcı, absürd, kurnaz, korkunç ve rahatsız edici her şeyi içinde barındırıyor. Çizgi dizinin yaratıcıları Dan Harmon ve Justin Roiland,dördüncü sezon için de üzerinde çalıştıklarını ima ettiler. Umuyoruz ki yine iki yıllık bir ara olmadan, dördüncü sezonu 2019’dan önce görürüz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir