Dünya genelinde tanınan ve şarkıları dilden dile dolaşan Rihanna, gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı. Rihanna Savage x Fenty markasının şovunda hadislerin yer aldığı bir şarkının kullanılması sonrası özür diledi. Rihanna müslümanlardan neden özür diledi! İşte tüm detayları.

Rihanna Müslümanlardan Neden Özür Diledi!

Rihanna müslümanlardan neden özür diledi

Bilindiği üzere artık modaya yoğunlaşan şarkıcı kurduğu Savage x Fenty markasıyla modaya sarmış durumda. Ürettiği ürünler ile de popülerliğini daha da artıran Rihanna, geçen haftalarda çok konuşulacak bir şova imza attı.

Diğer yandan ise markanın yeni ürünlerinin sergilendiği defilede Irina Shayk’tan Bella Hadid’e kadar birçok ünlü isim podyuma çıktı. Bu arada şovun görüntüleri sosyal medyada da büyük ilgi toplarken, defilede kullanılan şarkılar Rihanna’yı zora soktu.

Coucou Chloe’nin Doom adlı şarkısında kullanılan hadisler Müslümanları rahatsız etti. İlk başta buna aldırış etmeyen şarkıcı daha sonra sosyal medyada yayılıp ve tepkiler çok büyük oranda artınca bir özür mesajı yayınladı.

Müslüman kız ve erkek kardeşimizi üzdüğümüzün farkındayız.

Rihanna paylaşımında, ”Müslüman toplumuna şovumuzda kasıtlı olmadan yapılan bu hataya dikkat çektikleri için teşekkür ederim. Daha da önemlisi içten bir şekilde özür diliyorum. Pek çok Müslüman kız ve erkek kardeşimizi üzdüğümüzün farkındayız. Bu yüzden çok kötü hissediyorum. Tanrıya ya da herhangi bir dine saygısızlık etmek istemem. Bu şarkının çalınması çok sorumsuzcaydı. Bir daha böyle bir şey yaşanmayacağından emin olacağım. Bağışlayıcılığınız ve anlayışınız için teşekkür ederim” paylaşımını yaptı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER