Saç Uzunluğunuza Göre Gerçekte Kim Olduğunuz Tahmin Edilebilir Mi ?

Ana Sayfa Blog Saç Uzunluğunuza Göre Gerçekte Kim Olduğunuz Tahmin Edilebilir Mi ?
  İnsan sarraflığında level aldığımız bu günlerde, yüz hatlarından tutunda, saç kesimine ve saç kısalığına kadar karakter analizi yapabildiğinizi biliyormuydunuz ?

Saçınızın uzunluğuna göre deneylerin kişilik özellikleri hakkında ne söylediğine bir göz atalım :

1. Çok Kısa Saçlar

 

Saç-Uzunluğunuza-Göre-Gerçekte-Kim-Olduğunuz-Tahmin-Edilebilir-Mi-webhakim-p-1456

Her ne kadar kısa saçlar kadınlar tarafından çok tercih edilmesede, özgüven tazeleme ve ben burdayım imajı vermek için kısa saçlar kadınların tercihleri arasında yer alıyor.

Analiz : Hiçbir olumsuz durum seni etkileyemez. Kendinden emin, çok girişken ve olgunsun. Samimi ve uzun süreli arkadaşlıkları, çok kısa sürede kurabilirsin. Kendine güvenen ve olumsuzluklarla baş edebilen nadir insanlardansın. Her zaman genç görünmeyi seven ve modayı yakından takip eden birisin.

2. Omuz Üstü Saç Kesimi & Bob Saçlar

Saç-Uzunluğunuza-Göre-Gerçekte-Kim-Olduğunuz-Tahmin-Edilebilir-Mi-webhakim-p-1454

 

Genelde kadınların tercihi bu tür saçlar oluyor. Bakım yapmanın en kolay halidir, bu tarz kesimli saçlar. Ancak gittikçe artan bu trend çoğu kişiyi Fernando Torres gibi gösteriyor. Bırakın trend olarak kalsın !

Analiz : Acı olsa da gerçeği konuşmayı her zaman tercih eden birisin. Açık sözlüsün ve bunu patavatsızlık yapmadan ince bir dille anlayabiliyorsun.

Hani derler ya açık sözlülük ile patavatsızlık arasında ince bir çizgi vardır…heh işte sen bunu nasıl yapacağını bilen birisin.

Korkusuz, cesur ve akıllısın. Rutine dayanamazsın ve her alanda yeni şeyler denemeyi seversin.

3. Omuz Boyu Saç Kesimi &  Lob Saç Kesimi

Saç-Uzunluğunuza-Göre-Gerçekte-Kim-Olduğunuz-Tahmin-Edilebilir-Mi-webhakim-p-1752

Bu kesim kadınsı ve zarif bir görünüm verdiğinden dolayı, doğal görünümlü, makyajı fazla abartmayanların tercihidir.

Analiz : Komplekslerini gittiğin yerlere götürmeyen ve doğal güzelliği önüne her çıkanı eriten bir kişisin. Makyajı abartmayan, hatta çoğu zaman sıfır makyaj ile dolaşan birisin. Buda seni özgüveni yüksek biri yapıyor.

4. Uzun Saç Kesimi & Katlı Saç Kesimi

Uzun-Saç-Kesimi-Katlı-Saç-Kesimi-webhakim-p-1750

Uzun saçlar bakım yönünden oldukça zor olduğu için, bu tür insanların ne kadar sabırlı olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek.

Analiz : Çok seçici ve talepkar birisin. Hayallerin senin olmazsa olmazın. Hayallerin için asla pes etmeden savaşıyorsun. Hedeflerine ulaşmak için imkansızı deniyor ve bunu elde edene kadar bırakmıyorsun. Tebrikler 😀

Hepsi ve daha fazlası için : Webhakim | Blog 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir