Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medyada bir anda gündem oldu. Geçen günlerde özür dilerim ifadeleri ile gündeme gelen Koca, bu kezde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca istifa mı etti? sorusu ile gündeme geldi. Detaylarına bakalım.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca İstifa Mı Etti?

Sağlik Bakani Fahrettin Koca İstifa Mi Etti

Bakan Koca istifa iddiası sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dahası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca istifa mı etti? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca istifa mı edecek? Fahrettin Koca’nın yerine kim gelecek? gibi sorulara yanıt aradık.

Sondakika.com’da yer alan habere göre, sosyal medyada Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın görevinden istifa edeceği iddia ediliyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın affını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan isteyeceği söylentileri ortalıkta dolaşıyor.

Henüz konu ile alakalı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu akşam (1 Mart 2021) Kabine Toplantısı sonrasında normalleşme süreci ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Fahrettin Koca’nın Yerine Kim Gelecek?

Kulislerde Fahrettin Koca’nın yerine Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Cevdet Erdöl’ün getirileceği iddia edilmekte. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca geçtiğimiz günlerde bir özür açıklamasında bulunmuştu.

Geçtiğimiz günlerde YÖK Başkanı Yekta Saraç’ın babası Muhammed Emin Saraç’ın cenazesinde ortaya çıkan görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu.

Koca açıklamasında “Cenazelerde sosyal mesafenin kalkacağını öngörmeliydim. Bu benim kusurum. Bu nedenle ben vatandaşlarımdan özür diliyorum.” demişti.

Sizler istifa iddiası ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Ceren 8 ay önce

Yani biraz karışık anlamadım