Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi 23 Ağustos’ta Unpacked Etkinliğinde!

Ana Sayfa Haber Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi 23 Ağustos’ta Unpacked Etkinliğinde!
  

Okuma süresi : dakika


Samsung Galaxy Note 8, 23 Ağustos’ta Unpacked etkinliği için hazırlanıyor.

Etkinlik saat 11:00’da New York City’de başlayacak ve katılımcılara Galaxy Note 8’in canlı canlı görme fırsatı verilecek.

Basın açıklamasında, Samsung Galaxy Note 8’in önceki tasarım görsellerinde doğru olan birkaç şeyin daha olduğu belirtildi. Galaxy Note 8’de daha önce belirtildiği üzere çok az bir çerçeve kullanılıp telefonun ekranının daha geniş tutulacağı belirtilmişti ve şimdi bu doğrulandı. Dev ekran ile gelecek olan Galaxy Note 8’in, tam olarak ekran boyutu bilinmiyor.

Samsung’un “Do Bigger Things” mesajı, en son çıkardığı amiral gemisi telefonlarından ( Galaxy S8 ve S8 Plus ) biraz daha büyük bir telefon çıkartacağını bildirmiş oldu. Söylentilere göre, Galaxy Note 8’in işlemcisi büyük olasılıkla Qualcomm Snapdragon 835 olacak. Ancak, yine başka bir söylentiye göre en yeni işlemci olan Exynos ile de çıkabilir.

Ayrıca Galaxy Note 8’de çift kamera bulunacak. Yakın rakiplerinin çok yakında çıkardığı arka kısımda bulunan çift kamera özelliğini Samsung yeni amiral gemisinde kullanacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir