Samsung Galaxy S8′ de ilk kez gördüğümüz arka kısımdaki parmak izi okuyucuyu, Galaxy Note 8′ de aynı şekilde görebiliriz.

Reklam ucuz duvar kağıdı

Samsung kullanıcıları daha Galaxy S8’deki parmak izi şokunu atlatamadan şimdide Galaxy Note kullanıcıları aynı duruma düşebilir.

Bazı kullanıcılar, parmak izi okuyucunun arka kısımda bulunduğundan bi haber.

Şuan Dünya’da en çok satan telefon konumunda olan Galaxy S8 için en çok gelen şikayetler arasında, arka planda bulunan parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Galaxy Note 8' de Morel Bozan Parmak İzini Arka Kısma Koyabilir-1

Şimdide Kore’den gelen bazı sızıntılar Note 8‘ de de aynı şekilde arka kamera lensinin yanına parmak izi okuyucu konulacağı yönünde.

Cnet’in belirttiğine göre, teknoloji ve mobil devi olan Samsung, arka kısma yerleştirdiği sensörler için Synaptics adında bir şirket ile çalışmakta olduğu bildirildi.

Ancak Samsung’un şirket ile sorun yaşadığını ve Note 8 ‘de buna hazır olmadığını bildirsede, Galaxy S8’ de gelen şikayetlere aldırmayıp, sensörü yine arka kısma koyabilir.

Apple’ın yeni amiral gemisi olan iPhone 8 ‘ de geleceği tahmin edilen, ekrana gömülü olan parmak izi okuyucusu, Samsung’un dikkatini çekmiş ki, Galaxy S8 ‘ de yaptığı hataları Note 8 ‘de yapmak istemiyor.

Yeni çıkacak olan Galaxy Note 8’ de Samsung ne gibi yenilikler getirecek merakla bekliyoruz.

Konu ile ilgili Samsung resmi bir açıklama yapmadı.İlerleyen günlerde bir açıklama gelirse paylaşacağımızı bilmenizi isterim.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir