Samsung Galaxy S8 : Bir geldi pir geldi, Google ve Samsung Ortaklığı !

Ana Sayfa Haber Mobil Samsung Galaxy S8 : Bir geldi pir geldi, Google ve Samsung Ortaklığı...
  Teknoloji devi Samsung, yeni piyasaya sürdüğü Galaxy S8 ile bombalamaya devam ediyor.İlk çıktığından itibaren büyük ilgi gören Galaxy S8, rakiplerini adete ezip geçiyor ve firması olan Samsung’a büyük yaptırımlar uygulatıyor.

Samsung ve Google, GalaxyS8 ve S8 Plus’ın piyasaya sürülmesi ile başlayan ve yeni Samsung telefonlar ve tabletlerinde dahil olacağı bir ortaklık duyurdular.

Samsung ve Google Anlaşma Detayları

Anlaşmaya göre Samsung kullanıcıları kendi şarkılarının 100.000 bin adedini Google Play Müzik’e ücretsiz yükleyebilecekler.

Bu anlaşma, normaldeki depolama miktarının nerdeyse iki katına çıkıyor.Şuanda normal Google Play Müzik yükleme kapasitesi 50 bin, ancak yeni anlaşmada Samsung GalaxyS8 ve S8 Plus kullanıcıları bu kapasitenin iki katını kullanabilecekler.

Anlaşma ile birlikte, yeni Samsung telefon ve tablet aldığınızda 3 aylık bedava Google Play Müzik hesabı kazanacaksınız.Bu abonelik Spotify, Apple Müzik gibi oynatma listeleri ile rekabet edecek.

Bu kadarı ile yetinmeyen Samsung kişisel yardımcı yazılımı olan Bixby ile çalışması için Google’dan söz aldı ve bu asistan belli bir şarkıyı veya müzik türü listesini isteyebileceğiniz bir yazılım.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir