Samsung Galaxy S8 satışlarda bekleneni verdi mi?

Ana Sayfa Haber Samsung Galaxy S8 satışlarda bekleneni verdi mi?
   

Samsung yöneticisinin TheInvestor Korea’ya verdiği röportajda Galaxy S8 satışlarındaki son durum açıklandı. Şirketin son gözdesi olan Samsung Galaxy S8 satışları bir önceki model olan Galaxy S7’yi şimdiden ikiye katladı.

 

Samsung-Galaxy-S8,-Galaxy-S8-Plus-Özellikleri-Ve-Karşılaştırılması-webhakim-p-1750

 

Samsung’un Yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile büyük başarı yakalaması bekleniyordu. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ satışlarından oldukça memnun olan Samsung sık sık satış rakamlarını basın ile paylaşarak bu başarısını ilan ediyor. Son olarak TheInvestor Korea’ya konuşan bir Samsung yöneticisi Samsung Galaxy S8’in satışlarının beklenilenden de daha iyi durumda olduğunu belirtti.

 

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ satışlarının Samsung’un geçtiğimiz yıl çıkardığı Galaxy S7’den iki kat daha hızlı sattığı Samsung yöneticisi tarafından açıklandı. Galaxy S6 75 günde, Galaxy S7  ise 74 günde 10 milyon satış rakamına ulaşmayı başarmıştı.

Samsung yöneticisi, Galaxy S8’in ise 10 milyon satışa sadece bir buçuk ay gibi kısa bir sürede ulaşacağını söyledi. Samsung’un yeni silahına olan rağbet azalacak gibi de görünmüyor. Analist raporlarına göre Galaxy S8 ve S8+ satışları 2017 sonuna kadar 60 milyona ulaşabilir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir