Samsung Galaxy S9 Beklenenden Çok Daha Erken Gelebilir !

Ana Sayfa Haber Samsung Galaxy S9 Beklenenden Çok Daha Erken Gelebilir !
  Samsung Galaxy S9, S9 Plus’ın Star and Star 2 kod adlarıyla tam ölçekli ve hızlı bir şekilde geliştirildiği ve yeni yılda çıkan Galaxy S8′ den çok daha erken çıkabileceği belirtildi.

 

Samsung-Galaxy-S9-webhakim-p-1660

 

Kore medyası The Bell, Galaxy S9’un Star kod adı altında Samsung’da tam ölçekli bir şekilde geliştirildiğini bildirdi.

Her zamanki gibi Galaxy S9 Plus modelleri daha büyük bir ekran ile gelecek ve Star 2 kod adını taşıyacak.

Bunun yanı sıra, raporda ile ilgili iki yeni bilgi var. Öncelikle, telefonun önceki sürüm ile benzer görüntüleme teknolojisine sahip olduğu söyleniyor. Dolayısıyla, uzun süredir söylenilen katlanabilir telefon bekleyenler hayal kırıklığı yaşayacak, kullanılacak olan ekran, Infinity tasarımına sahip olacak.

Samsung-Galaxy-S9-webhakim-p-1661

İkincisi, Samsung’un bileşen üretimini hızlandırdığı ( telefon tedarik metaryelleri ) ve tam ölçekli bir gelişmeye başlamadan önce “oldukça gelişmiş” bir geliştirme dönemi bırakması ve bu yılın başlarında üretime başlamasını beklenildiği bildirildi.

Samsung Galaxy S9 Özellikleri 

Yeni Serinin Qualcomm ve Samsung’un yeni nesil 7 nm işlemcileri tarafından destekleneceğini önceden biliyoruz. Her iki yongasetinin de seri üretimin 2018 yılının başında Samsung’un tesislerinde başlaması planlanıyor. Son zamanlarda, şirket çok karlı hale geldiği için, işlemci imalat bölümünü ayrı bir şirket haline getirdi.

Bu, Samsung’un önümüzdeki yıl her zamankinden daha erken Galaxy S9’u potansiyel olarak duyurabileceği anlamına geliyor. Bununla birlikte, Samsung çıkan dedidokular için herhangi bir açıklama yapmadı ve söylentiler sadece “söylenti” olarak kaldı. Ancak yeni gelen açıklama ve telefon ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S9-S9-Plus-reportedly-in-full-scale-development-under-code-names-Star-and-Star-2_id94392

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir