Samsung güncelleme takvimi 2022 ise Android ekosisteminin en büyük üyesi olan Samsung kullanıcıları arasında ciddi bir merak konusu. Hiç şüphe yok ki Android kullanıcıların çok büyük bir bölümü telefonum ne zaman güncelleme alacak sorusunu soruyor.

Çünkü Google’ın yeni Android sürümleri ile sunduğu özellikler ve Samsung, Huawei, Asus gibi üreticilerin işletim sistemine eklediği yeni görsel ve işlevsel özellikler güncellemeler ile sunuluyor.

Samsung Güncelleme Takvimi 2022

 

Oldukça güçlü donanım özelliklerine sahip olan S8, S8+ ve Note 8 cihazlar şuan bile birçok Android cihazdan daha yüksek performans sunuyor. Hal böyle olunca da bu cihazlara sahip kullanıcılar da Android 10 güncelleme beklentisine giriyor.Galaxy S8, S8+ ve Note 8 için Android 10 Güncellemesi Verilecek mi?

Galaxy S8, S8+ ve Note 8 şuan için güncelleme listesinde resmi olarak yer almıyor. Ancak birçok kaynak, Samsung’un bu cihazlar için 2022 içerisinde güncelleme vereceğini ve bu cihazlar için verilecek son güncelleme olacağını öne sürüyor.

Kısacası birçok kaynakta bu cihazlar için güncellemenin kesinlikle verilmeyeceği söylense de bu durumun belirsizliğini koruduğunu söylememiz gerekiyor.

Samsung Güncelleme Takvimi 2020

Samsung Kullanıcılarına Android 10 ile Neler Sunulacak?

Bilindiği üzere yapılan her güncellenmede Google ve Samsung tarafından birçok yeni özellik sunuluyor.

Android 10 ise görsel ve özellik güncellemelerinden ziyade, telefonların 5G teknolojilerine adapte olmasını ve 5G için sunulan yeni uygulama API’lerinin geliştiriciler için kullanılabilir olmasını sağlıyor. Bununla birlikte Android 10’da çağrı yanıtlama seçenekleri artırılıyor.

Samsung Güncelleme Takvimi 2020

Özellikle Samsung’un başı çektiği katlanabilir telefonlar için de birçok yeni özellik Android 10 ile sunuluyor. Katlanabilir telefonların alt ve üst kısımlarını farklı uygulamalar için bölmeyi amaçlayan bu özellik, günümüzde birçok kullanıcıya hitap etmese de ilerleyen zamanlarda olmazsa olmazlar arasına girecek gibi duruyor.

Tüm bu özelliklerin yanında 50 farklı güvenlik protokolü ile de Google Android işletim sistemini yeni sürüm ile çok daha güvenli bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Ayrıca güncelleme ile sunulan One UI 2.0 ara yüzü de tasarım ve kullanım kolaylığı açısından birçok yenilik içeriyor. One UI 2.0 ile sunulan tüm özelliklere Resmi Samsung Web sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 3 yıl önce

S8 ve s8 plus amiral gemisi müthiş telefon acilen güncelleme 10 gelmesini bekliyoruz