Samsung’un Galaxy S8 serisinin mini modeli geliyor. Samsung’un mini versiyonunu en son aldığımızda, 2014 yılındaki Galaxy S5 mini olmuştu. Şimdi ise Samsung’tan bir Galaxy S8 mini haberi geldi.

Cihazın özellikleri açıklanmayan bir kaynak tarafından internete sızdırıldı. Sızdırılan kaynağa göre Galaxy S8 mini, Galaxy S8’e benzer bir tasarıma sahip olacak mini model, 5.3 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca S8 mininin 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olacağı da söyleniyor. İşlemci için ise Samsung’un bir Qualcomm Snapdragon 821 güç kaynağı olduğunu göreceğiz.

5.3 inç ekrana sahip olacak telefon, yüksek ekran gövde oranı sayesinde, Samsung’un 18.5:9 ekran oranı nedeniyle, 4.7 inçlik bir telefon hissiyatı verecek. Kamera, 12 MP çift sensör olarak kalacak ve ayrıca telefonun iris tanıma özelliğine de sahip olması bekleniyor. Batarya kapasitesi ile ilgili bir bilgi verilmedi.

Galaxy S8 Mini, ilk olarak Güney Kore’de piyasaya sürülecek ve daha sonra diğer bölgelerde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir