Samsung’un Odyssey G9 olarak isimlendirilen ultra kavisli oyun monitörü ön sipariş almaya hazır. Baş ekipmanlardan olan oyuncu aksesuarı ilk olarak CES 2020 sırasında ortaya çıktı. Adından baya söz ettiren monitör inanılmaz özellikleri artık satışa hazır.

Samsung’un Ultimate 49 “Kavisli Oyun Monitörü Ön Siparişe Hazır”

kavisli monitör samsung oyuncu

İnanılmaz özelliklerine baktığımızda içbükey 49 ekran, 1000R eğrilik derecesi tam olarak Samsung tarafından belirtildiği gibi oldu. Odyssey, Samsung’un standart bir sRGB çıkışından% 125 daha fazla renk iddia eden tescilli QLED Quantum Dot piksel teknolojisini kullanıyor. 1ms tepki süreleriyle eşleştirilmiş 240Hz özellikli yenileme hızı, çok oyunculu maçlar sırasında görüntülenen aşırı bilgi yükünü takip etmelerini sağlamaktadır. Son olarakta, G-Sync ve FreeSync desteği, bilgisayar grafik kartınızla en güvenilir eşleştirmeyi sağlamaktadır.

Kavisli Oyun Monitörü Oyuncuların Vazgeçilmezi Olacağa Benziyor!

kavisli oyuncu monitörü

Dahili teknolojinin ötesinde, Odyssey G9 49 ayrıca kullanıcının ekranın arkasındaki harici çekirdek aydınlatma halkasına ince ayar yapmasını sağlayan Infinity Core Lighting içermektedir. Renk aralığı, en zorlu oyun kurulumu için herhangi bir kulenin dahili LED yapılandırmasına, oda aydınlatma düzenlemesine, masaüstü aksesuarına uyumlu olacak şekilde değiştirilebilir. Temiz beyaz kasası, çevreleyen ince çerçeveler, uyumlu beyaz kol ve minimalist ayaklar ile güçlü estetik görünümü tamamlamaktadır.

Oyuncu Ekipmanı Kavisli Monitör

Monitör ultra özellikle donatılmış oyunculara benzersiz özellikler sağlamaktadır. Özellikle oyuncuların oyuna hakimiye noktasında her ayrıntı düşünülmüş ve ona göre ince ayarlar yapılmış. Bu arada rekabetçi oyunlar ile vazgeçilmez olacaktır. Tepkime hızı 1Ms ve 240Hz özelliği ile kullanıcıya mükemmel görüş açısı sağlamaktadır. Geleceğin monitörü olma hususunda çok iddialı duruyor.


Kaynak : https://hypebeast.com/2020/6/samsung-odyssey-g9-ultra-curved-gaming-monitor-pre-order
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER