• Ana Sayfa
  • Güncel Haberler
  • Serdar Ortaç: Türk Liramızı Kıymetli Hale Getirdiler, Erdoğan’ı Eleştirenler 200 Sene Sonra Takdir Edecekler!

Sanatçılar zaman zaman gündeme dair açıklamalarda bulunuyor. Bunlardan biri olan Serdar Ortaç verdiği röportajla bir anda sosyal medyada gündem oldu. Ortaç,”Yandaş sanatçı değilim. Ben Başkan Erdoğan’ı seviyorum” derken, AKP ile ilgili ise, “Türk liramızı bile kıymetli hale getirdiler” açıklamalarında bulundu.

Serdar Ortaç: Türk Liramızı Kıymetli Hale Getirdiler

Türk Liramızı Kıymetli Hale Getirdiler

Serdar Ortaç, Sabah’tan Tuba Kalçık’a açıklamalarda bulundu. Ortaç, Kalçık’ın “Yaptığınız açıklamalardan dolayı ‘yandaş sanatçı’ diye algılanma kaygısı taşıyor musunuz?” sorusuna, “Ben yandaş sanatçı değilim. Ben Başkan Erdoğan’ı seviyorum ama bu yandaşlık değil. Bakın iddia ediyorum; Erdoğan’ı eleştirenlerin torunları 200 sene sonra onu sevecek ve takdir edecekler” açıklamalarında bulundu.

Erdoğan’ı Eleştirenler 200 Sene Sonra Takdir Edecekler!

Ortaç, “Erdoğan’ı eleştirenlerin torunları 200 sene sonra onu sevecek ve takdir edecekler” sözlerinin sebebini ise, “Türkiye’ye bıraktığı eserlerden, ülkemize yaptığı yatırımlardan dolayı… Herkesin görüşüne saygılıyım. Ama kendi fikrim var ve bunu açıkça beyan ediyorum. Atatürk, Menderes, Özal ve son olarak da Erdoğan, bu ülke için çok önemli şeyler yaptı” açıklamalarında bulundu.

AKP’nin icraatlarını beğendiğini ve takdir ettiğini de ifade eden Ortaç, “Türk liramızı bile kıymetli hale getirdiler. Sadece değer açısından değil, görünüş açısından bile” açıklamalarında bulundu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!