Zoom show non video participants ne demek? Çoğu kullanıcı bu kavramı çok merak etmektedir. Özellikle canlı derse katılan öğretmen, öğrenci yada toplatın sahipleri bu terimi çok araştırmaktadır. Aslında derslere katılım için önemli bir yer teşkil etmektedir. Tüm detaylarını derledik.

Zoom uygulaması canlı dersler ve toplantılar için yapılmış programların başında geliyor. En büyük özelliklerinden biride videoyu katılımcılara hemen ve kesintisiz olarak aktarmasıdır. Yani tüm katılımcılara anında ekran gelip birbirlerini görebilmesini sağlamaktadır. Detaylarına bakalım.

Show Non Video Participants Ne Demek?

Show Non Video Participants Ne Demek

Show non video participants anlamı video katılımcılarını göster manasına gelmektedir. Yani seçeneğe bastığınız zaman tüm katılımcıları göstermek için kullanılmaktadır.

Diğer yandan ise video olmayan katılımcıları gizlemek için kullanabilirsiniz. Şimdi bunun detaylarına bakalım.

Show Non Video Participants Video Olmayan Katılımcıları Gizle

Bu kısımda ise yani seçeneğine bastığınız zaman videosu olmayan katılımcılar gizlenecektir.

1- Zoom’da ilk önce katılımcının sağ üst kısımda 3 noktaya tıklayın.

2- Daha sonra video kapalı olan tüm katılımcıları gizlemek için Video olmayan kullanıcıları gizle Hide non Video participants seçeneğine tıklayın.

Non Video Participants

3- Son kısımda ise video katılımcılar tekrar göstermek için ise video olmayan katılımcılar göster, Show Non Video Participants seçeneğini seçin.

show non video participants


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER